X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Startuje projekt "Lekcje Sztuki – Przestrzenie wielu mediów"

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 07:01
- Lekcje Sztuki to cykl wykładów i wydarzeń, w ramach którego prezentowane są najbardziej interesujące praktyki w sztuce nowych mediów. Program skierowany jest do pasjonatów kultury, mediów i sztuki, którzy chcą być na bieżąco z istotnymi trendami kultury w Polsce - mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Bielaszka – programer projektu.
Audio
  • 05.03.2020 (Polskie Radio 24 / Weekend Kulturalny)
Lekcje Sztuki: Przestrzenie wielu mediów
Lekcje Sztuki: Przestrzenie wielu mediówFoto: facebook.com/ladnehistorie

Krzysztof Bielaszka przypominał, że to już trzecia edycja projektu "Lekcje Sztuki" we Wrocławiu. - Zaczęliśmy klika lat temu w Świdnicy. Projekt ma zasięg ogólnopolski, natomiast nasz korzeń i bytność najbardziej zauważalna to Dolny Śląsk. Lekcje Sztuki to projekt stworzony przez cały zespół fundacji Ładne Historie – mówił gość Mai Kluczyńskiej.

- Sezon pomiędzy marcem z październikiem poświęcamy na podróżowanie pomiędzy miastami Dolnego Śląska, w każdym jesteśmy około miesiąc. Co tydzień organizujemy spotkania z artystami, kuratorami i twórcami którzy aktywnie wspierają rozwój kultury miejskiej ale też potrafią zainteresować naszych odbiorców w poszczególnych miastach tematami związanymi ze swoją działalnością, zainspirować także do samodzielnego poszukiwania nowinek i trendów związanych z kultura miejską. To przecież kultura tworzy miasta, na równi z ludźmi - dodał programer projektu.

W drugiej części audycji gościła Lidia Rosińska-Podleśny, dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w Zakopanem, która zapowiedziała wydarzenia artystyczne rozpoczynającego się sezonu, w tym "Salon Marcowy 2020 Andrzej Kreütz-Majewski - malarstwo, scenografia".

Plakat wydarzenia "Salon Marcowy 2020 Andrzej Kreütz-Majewski – malarstwo, scenografia”. Plakat wydarzenia "Salon Marcowy 2020 Andrzej Kreütz-Majewski – malarstwo, scenografia”.

***

Audycja: Weekend Kulturalny

Prowadzący: Maja Kluczyńska

Gość: Krzysztof Bielaszka, Lidia Rosińska-Podleśny

Data emisji: 05.03.2020

Godzina emisji: 23.35

PR24/ka

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Weekend kulturalny. Czesław Mozil o "Spowiedzi emigranta"

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2020 23:59
W audycji gośćmi byli twórca filmu "Spowiedź emigranta" Wojciech Kuś i główny bohater Czesław Mozil. Ponadto organizator SnowFestFestival Igor Fleiszer zaprosił do Szczyrku, a Kama Zboralska zaprosiła na wystawę malarstwa Janiny Wierusz-Kowalskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Działalność Polskiego Baletu Narodowego

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2020 23:59
Światowej sławy choreograf, inscenizator. Krzysztof Pastor współpracował z wieloma zespołami baletowymi, a od 2009 roku jest również dyrektorem Polskiego Baletu Narodowego. - Jestem dumny z tego, że mamy wielonarodowy zespół - powiedział w audycji "Weekend kulturalny".
rozwiń zwiń