X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Weekend kulturalny". Zaproszenie na festiwale w Zakopanem i Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2019 00:01
O zakopiańskim Festiwalu "Inspirowane górami" opowiadali Joanna Staszak i Stanisław Berbeka. Na Międzynarodowy Festiwal Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej "Eufonie" zapraszali dyrektor NCK prof. Rafał Wiśniewski i muzykolog Aleksandra Jagiełło-Skupińska.
Audio
  • 11.10.2019, "Weekend Kulturalny". Goście: Rafał Wiśniewski (NCK) i Aleksandra Jagiełło-Skupińska (NCK) oraz z Zakopanego - Joanna Staszak i Stanisław Berbeka.
Zakopane
ZakopaneFoto: Guadalupe Polito/Shutterstock.com

W zimowej stolicy Polski w dniach 17-20 października będzie miał miejsce Festiwal "Inspirowane górami" im. Ewy i Macieja Berbeków. To wydarzenie łączące w sobie pasję i miłość do gór, ale także do miasta. Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się pod hasłem "Wibramy szczęścia".

Z tej okazji w "Weekendzie Kulturalnym" gościli Joanna Staszak, naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Zakopane i Stanisław Berbeka, syn Berbeków i reżyser filmu "Dreamland".

W audycji zapraszano również na Kulturalny Plac Niepodległości w Zakopanem. To alternatywna przestrzeń, podzielona na strefy: sztuki i kultury, informacji, sportu, rozrywki oraz relaksu. 7. edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 17-19 października.

Więcej informacji o wydarzeniach i szczegółowy program można znaleźć na stronie www.zakopane.pl.

Natomiast w Warszawie w dniach 15-23 listopada czeka nas druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej "Eufonie". Na wydarzenie, z ramienia Narodowego Centrum Kultury, zapraszali prof. Rafał Wiśniewski i Aleksandra Jagiełło-Skupińska.

Więcej w nagraniu.

Rozmawiała Maja Kluczyńska

Polskie Radio 24/st

--------------------

Data emisji: 11.10.2019

Godzina emisji: 23.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Festiwal "Impro Odjazd" w Konstancinie-Jeziornej

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 23:59
Katarzyna Michalska, koordynatorka teatru impro w Polsce opowiedziała w Polskim Radiu 24 o festiwalu improwizacyjnym "Impro Odjazd". Gościem audycji była także Jolanta Pszczółkowska-Pawlik, pianistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Weekend kulturalny". 17. Warszawskie Targi Sztuki

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 23:55
- Na Targach będą m.in. rzeźby Bronisława Krzysztofa, którego prace są w międzynarodowych kolekcjach oraz prace nagradzanego na całym świecie fotografa Szymona Brodziaka. Zapraszam także na wystawę Jerzego Nowosielskiego, jednego z najwybitniejszych polskich artystów. Jego prace biją rekordy aukcyjne - mówiła w PR24 Kama Zboralska, organizatorka Warszawskich Targów Sztuki.
rozwiń zwiń