X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Weekend Kulturalny". Śpiewnik Niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2019 15:15
Muzyczno-edukacyjny portal pieśni patriotycznej, którego całość zasobów udostępniona jest bezpłatnie w internecie. Celem tego interaktywnego i multimedialnego portalu jest upublicznienie jak najpełniejszego dorobku polskiej pieśni patriotycznej, hymnicznej i wojskowej. O inicjatywie opowiadał w Polskim Radiu 24 Jacek "Wiejski" Górski - wydawca portalu.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com

Dla każdego z utworów udostępnionych na portalu spiewnikniepodleglosci.pl  przygotowany jest pakiet muzyczno-edukacyjny do samodzielnej nauki, w którym znajdują się akordy utworu wraz z interpretacją i kontekstem historycznym, tekst wraz z nutami i chwytami gitarowymi, podkłady muzyczne oraz nagrania utworów we współczesnych aranżacjach.

Rozmawiała Maja Kluczyńska

Więcej w zapisie audycji.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 03.05.2019

Godzina emisji: 23.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Miłość i Miłosierdzie". Film o świętej Faustynie już w kinach

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 07:51
- Święta Faustyna to jedyna osoba wybrana przez Pana Jezusa, która ma niezwykłą misję głoszenia prawdy o Bożym Miłosierdziu na całym świecie. Jej zadaniem jest również przygotowanie świata na powtórne przyjście Pana Jezusa - mówił w Polskim Radiu 24 reżyser filmu Michał Kondrat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Narodowe Granie 2019 - rok Stanisława Moniuszki

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2019 10:00
W dniach od 5 do 12 maja odbędzie się Narodowe Granie 2019. To akcja zainicjowana przez Parę Prezydencką. - W tym roku obchodzimy przede wszystkim jubileusz urodzin Stanisława Moniuszki, ale to wydarzenie stało się też impulsem do tego, aby przynajmniej spróbować powtórzyć sukces, którym niewątpliwie jest Narodowe Czytanie – powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Kolarski – podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP.
rozwiń zwiń