X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

34. Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2018 14:21
W dniach 12-21 października odbędzie się Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Obok festiwali  w Cannes, Wenecji, czy Berlinie należy do elitarnego grona wydarzeń, akredytowanych przez Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Producentów Filmowych. – Wyjątkowość tegorocznej edycji polega na ogromnej liczbie premier – powiedział Stefan Laudyn, dyrektor WMFF.
Audio
  • 5.10.18 Stefan Laudyn: „U nas nie ma płotków odgradzających publiczność od gwiazd, dlatego istnieje możliwość porozmawiania z filmowymi twórcami (…)”.
34. Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 12-21 października.
34. Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 12-21 października.Foto: www.facebook.com/pg/warsawfilmfestival

Blisko 5 tys. filmów ze 126 krajów zgłosiło chęć uczestnictwa w festiwalu. Spośród nich zostało wybranych 110 produkcji pełnometrażowych, a także 80 krótko i średniometrażowych z 61 państw. Stefan Laudyn dodał, że tegoroczna edycja imprezy będzie wyjątkowa pod względem liczby filmowych premier.

– Dla naszych gości przygotowaliśmy 15 premier światowych, 18 międzynarodowych, 5 europejskich, 39 wschodnioeuropejskich i 28 polskich. Festiwali o takim stopniu premierowości jest niewiele. Myślę, że nie więcej niż 10 na świecie. To oznacza, że z każdym rokiem stajemy się coraz poważniejszą imprezą, która wskazuje trendy. Warto również dodać, że jedną ze swoich pierwszych nagród otrzymał na naszym festiwalu Asghar Farhadi, późniejszy dwukrotny zdobywca Oscara. Takich przykładów można byłoby mnożyć – powiedział gość Polskiego Radia 24.

Więcej informacji na temat Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego na stronie www.wff.pl

„Weekend Kulturalny” zaprezentowała Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/db

--------------------------

Data emisji: 5.10.2018

Godzina emisji: 23.37  

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ajka Tarasow: kino Kieślowskiego jest ponadczasowe

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 08:00
- Tematy w filmach Krzysztofa Kieślowskiego odnoszą się do wydarzeń z prawdziwego życia. Jego dzieła tworzą opowieść o elementach, w które układa się życie ludzkie - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 Ajka Tarasow, koordynator festiwalu "Hommage a Kieślowski".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Józef Brandt. Związki malarstwa z fotografią

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2018 13:09
- To druga wystawa w polskim muzealnictwie pokazująca związki malarstwa i fotografii. Pierwszą była ekspozycja twórczości Aleksandra Gierymskiego. Ta, która dotyczy Józefa Brandta jest bardziej rozbudowana, bo dysponowaliśmy większym materiałem fotograficznym, pokazujemy 80 fotografii  - mówiła w Polskim Radiu 24 Anna Masłowska, kustosz Muzeum Narodowego w Warszawie.
rozwiń zwiń