X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Miasto na kilka tygodni staje się teatralną stolicą Polski". Pilawska o międzynarodowym festiwalu w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2021 09:20
- Na kilka tygodni Łódź staje się teatralną stolicą Polski. Miasto żyje teatralnie. Ta edycja jest nietypowa. Poprzednie zawsze były na początku marca. Ale to covid napisał nam ten scenariusz - powiedziała w Polskim Radiu 24 Ewa Pilawska, dyrektor Teatru Powszechnego w Łodzi i dyrektor artystyczna festiwalu. 
Ewa Pilawska
Ewa PilawskaFoto: Katarzyna Chmura-Cegiełkowska

W październiku odbędzie się kolejna, 27. już edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi. 

regał książki 1200.jpg
"Potrzebujemy kontaktu z książką i samym sobą". Stępień o działalności Fundacji Zaczytani.org

- Festiwal współpracuje obecnie z takimi twórcami jak Krzysztof Warlikowski, Krystian Lupa i Grzegorz Jarzyna. Przyjeżdżają najwybitniejsi twórcy - podkreśliła Ewa Pilawska. 

Posłuchaj
21:27 PR24 2021_09_26-08-36-08.mp3 Ewa Pilawska o Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi (Rozmowa kulturalna)

- Na kilka tygodni Łódź staje się teatralną stolicą Polski. Miasto żyje teatralnie. Ta edycja jest nietypowa. Poprzednie zawsze były na początku marca. To covid napisał nam ten scenariusz - dodała dyrektor. 

Zaznaczyła również, że cieszy ją bogaty repertuar polskich teatrów, a także duże zainteresowanie publiczności spektaklami. - To jest fantastyczne. Kiedy to widzimy, optymizm rozpiera nasze zmysły - powiedziała Ewa Pilawska. 

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Rozmowa kulturalna"

Prowadząca: Maja Kluczyńska

Gość: Ewa Pilawska 

Data emisji: 26.09.2021

Godzina: 8.35

PR24

Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24 TEATR Łódź

Czytaj także

"Bardzo mieszane wrażenia na granicy niechęci". Orbitowski o książce Dołęgi-Mostowicza

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2021 14:20
- Moje wrażenia są bardzo mieszane i na granicy niechęci, przy całej sympatii do postaci autora - mówił w Polskim Radiu 24 pisarz Łukasz Orbitowski, który razem z Piotrem Goćkiem zrecenzowali książkę "Pechowy literat i inne opowiadania, nowele, humoreski" Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, wydawnictwo Iskry.
rozwiń zwiń