X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

SIMCHA – Festiwal Kultury Żydowskiej – Wrocław’19

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 15:15
- "Simcha" to słowo oznaczające radość. Dawno temu, kiedy z Karoliną Szykierską postanowiliśmy powołać ten festiwal do życia, to właśnie ona doszła do wniosku, że ta radość powinna być synonimem festiwalu, odpowiednikiem tego, co się na nim dzieje, albowiem chcemy przywoływać rzeczy najpiękniejsze - mówił w Polskim Radiu 24 Stanisław Rybarczyk, dyrektor artystyczny Festiwalu i dyrektor Chóru Synagogi.
Audio
Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA po raz 18. we Wrocławiu - 28.053.06
Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA po raz 18. we Wrocławiu - 28.05/3.06Foto: mat. promocyjne

Festiwal jest świętem kultury żydowskiej prezentujące jej różnorodność i bogactwo poprzez muzykę, edukację, kulinaria, spotkania i działania artystyczne.

Motyw tegorocznej SIMCHY może służyć jako potwierdzenie idei wielokulturowego Wrocławia, w którym w zgodzie żyli przedstawiciele różnych grup. Tutejsza społeczność żydowska ma wielowiekową tradycję i wkład w życie kulturalne miasta. 

W programie warsztaty, wykłady, spotkania, koncerty zagranicznych i polskich muzyków oraz projekcje filmowe a także wykłady, warsztaty oraz zajęcia dla dzieci. 

Zapraszamy do wysłuchania zapisu rozmowy.

Rozmawiała Maja Kluczyńska.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 05.06.2019

Godzina emisji: 23.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Docs Against Gravity już po raz szesnasty. "Największy festiwal filmowy w Polsce"

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 10:13
- Warszawa, Wrocław, Lublin, Katowice, Bydgoszcz, Gdynia, sześć miast, 160 filmów, 80 gości z kraju i zagranicy, z całego świata, koncerty, wystawa wspaniałej włoskiej fotografki w Warszawie. To wszystko nas czeka na festiwalu Docs Against Grafity - mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Knap, jeden z organizatorów. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska sztuka w Brukseli. Galeria Katarzyny Napiórkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 07:01
- Moją pracą przewodzi serce dla sztuki, chcemy dzielić się Polską sztuką ze światem. Nadarzyła się ku temu fantastyczna okazji, dzięki Justynie Napiórkowskie i jej kontaktom w Komisji Europejskiej. Wystawiają u nas artyści z całej Europy – mówiła w Polskim Radiu 24 Katarzyna Napiórkowska - artysta plastyk, założycielka galerii sztuki polskiej w Brukseli.
rozwiń zwiń