X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Kwadratowa Kultury. Sportowcy czytają dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2019 23:59
Znani polscy sportowcy wezmą udział w inauguacji XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. "Sportowcy czytają dzieciom - wychowanie przez sport i czytanie" - to hasło przewodnie tegorocznej edycji wydarzenia. Irena Koźmińska (prezes fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom) mówiła na antenie PR24 o roli czytania w wychowaniu dziecka.
Audio
  • 7.05.19 Rozmowa Kulturalna. Sportowcy czytają dzieciom
W dniach 1-9 czerwca 2019 roku odbędzie się XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
W dniach 1-9 czerwca 2019 roku odbędzie się XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Foto: mat. promocyjne

XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom organizowany jest pod hasłem "Sportowcy czytają dzieciom - wychowanie przez sport i czytanie". Irena Koźmińska (prezes fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom) powiedziała, że spodziewa się m.in. "triathlonisty pana Jarosława Oworuszko, olimpijki w pięcioboju nowoczesnym Oktawii Nowackiej, siatkarzy z ONICO Warszawa". 

- Dzieciaki na pewno będą chciały posłuchać od żywych olimpijczyków jak dochodzili do swoich sukcesów, jakie trzeba mieć cechy i w jaki sposób trzeba nad tym pracować, żeby być medalistą - powiedziała Irena Koźmińska na antenie PR24.

Prezes fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom zaznaczyła, że jej fundacja stara się "przekazać, szczególnie rodzicom, informację, że to nie może być tylko jednorazowa akcja, dlatego ten tydzień czytania (...) to nie może być jedyny czas, kiedy rodzice sobie przypominają o czytaniu". - Mówimy o tym, że tak jak strawa, którą dziecku dajemy codziennie, czytanie jest strawą dla ducha, powinno być przekazywane dzieciom codziennie - mówiła.

XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom odbędzie się w dniach 1-9 czerwca 2019 r. 

"Rozmowę Kulturalną" prowadziła Maja Kluczyńska.

PR24/msze

-------------------------------

Data emisji: 7.05.2019

Godzina emisji: 23.37

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak