X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Mądrzy Cyfrowi - program kształtujący prospołeczne postawy

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2019 23:59
Program Mądrzy Cyfrowi ma wspomóc rozwój moralny i kształtować propspołeczne postawy u dzieci. O jego szczegółach mówiła na antenie PR24 Irena Koźmińska – autorka programu, prezes Fundacji ABCXXI - Cała Polska Czyta Dzieciom.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Victoria_Borodinova / Pixabay

Mądrzy Cyfrowi to pierwszy w Polsce program łączący edukację moralną i rozwijanie postaw prospołecznych nastolatków z podnoszeniem ich kompetencji cyfrowych. Projekt realizowany jest przez Fundację "ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom". Irena Koźmińska mówiła, że program składa się z trzech filarów: czytania, metody projektowej i nowych technologii.

- W przypadku programu proponujemy pięć wartości moralnych: szacunek, uczciwość, odpowiedzialność, odwagę i mądrość. Następnie, dzieciaki będąc już zanurzonymi w tematykę wartości, rozumiejąc ich istotę, wybierają sobie jakiś temat związany z ich otoczeniem, gdzie chciałyby przeprowadzić własny projekt społeczny - powiedziała Irena Koźmińska.

"Rozmowę Kulturalną" prowadziła Maja Kluczyńska.

PR24/msze

-------------------------------

Data emisji: 23.04.2019

Godzina emisji: 23.37

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak