X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Rafał Trzaskowski przed komisją Kongresu USA. Poseł PO: to bardzo ważne dla Polski

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2021 14:46
"To była przede wszystkim odpowiedź na wielkie niepokoje, które są po stronie kongresmenów" - tak o wystąpieniu Rafała Trzaskowskiego przed komisją Kongresu USA mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Borys, poseł PO.
Piotr Borys
Piotr BorysFoto: PR24/DB

Rafał Trzaskowski wystąpił podczas wirtualnego wysłuchania podkomisji spraw zagranicznych Izby Reprezentantów ds. Europy, energii, środowiska i cyberbezpieczeństwa, zatytułowanego "Innowacyjne przywództwo miejskie w Europie Środkowej".

Prezydent Warszawy oświadczył, że "Polska jest polem bitwy między wolnością i autorytaryzmem i choć wciąż jest demokracją, to jest tak dzięki sile opozycji".

"Rafał Trzaskowski jest niezwykle odpowiedzialnym politykiem"

Na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Borys wskazał, że "to połączenie było bardzo ważne dla Polski, dla pokazania, że jednak w Polsce potrafimy mieć polityków niezwykle odpowiedzialnych". - Taki jest pan prezydent Rafał Trzaskowski - powiedział poseł.

- To była przede wszystkim odpowiedź na wielkie niepokoje, które są po stronie kongresmenów, po stronie amerykańskiej, a dotyczą one tego, co dzieje się tak naprawdę z demokracją - zaznaczył.

Jak podkreślił, "to właśnie Stany Zjednoczone są takim strażnikiem demokracji na świecie". 

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
21:21 PR24_mp3 2021_12_03-14-08-03.mp3 Piotr Borys: Kongresmeni mają teraz rzeczywisty obraz tego, co dzieje się w Polsce (Polskie Radio 24)

* * *

Audycja: Temat dnia / Gość PR24

Prowadzący: Magdalena Złotnicka

Gość: Piotr Borys (PO)

Data emisji: 03.12.2021

Godzina emisji: 14.09

ZOBACZ TAKŻE: Agaton Koziński o kompromisie między Polską a KE

jb

Czytaj także

"Chodzi o zrobienie szumu". Publicysta o wystąpieniu Rafała Trzaskowskiego na Podkomisji w USA

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2021 15:24
- Chodzi przede wszystkim o to, żeby zrobi wokół siebie szumu i poprawienie swoich akcji jako człowieka ważnego w polityce międzynarodowej - powiedział w Polskim Radiu 24 o planowanym wystąpieniu Rafała Trzaskowskiego Andrzej Rafał Potocki z "Sieci". Gośćmi debaty publicystów byli także Sławomir Jastrzębowski oraz Mateusz Kosiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trzaskowski weźmie udział w debacie w Kongresie USA". Poseł PO usuwa tweeta i blokuje internautów

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2021 13:51
"Rafał Trzaskowski weźmie udział w debacie w Kongresie USA. Do premiera i prezydenta Polski zaproszenie nie dotarło" - pisała niedawno na Twitterze Marta Wcisło z PO. Gdy okazało się, że prezydent Warszawy nigdzie nie poleci, poseł usunęła tweeta i zablokowała część użytkowników, którzy pytali ją o powody. 
rozwiń zwiń