X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Michałowski o opozycji: jest piątą kolumną sterowaną przez wschodnich i zachodnich przeciwników Polski

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2021 14:31
- Atakują nas dwa zbójeckie kraje. Rosja pod przewodnictwem Władimira Putina oraz wielki przemysł niemiecki. Oni się razem porozumieli. Nasza opozycja nie jest polska, jest piątą kolumną sterowaną przez wschodnich i zachodnich naszych przeciwników. Przecież jak powiedzą Donaldowi Tuskowi, że ma mówić tak i tak, to on to będzie robił - powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Michałowski, opozycjonista. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli również Jan Rulewski oraz Ryszard Majdzik.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: twitter.com/Straz_Graniczna

Goście Tadeusza Płużańskiego rozmawiali między innymi o sytuacji na granicy, liście rządu oraz Marszu Niepodległości.

- Za sytuację na granicy w stu procentach odpowiada rząd, ale to nie oznacza, że inni muszą siedzieć i ich popierać. Uważam, że należy umiędzynarodowić tę sprawę, ale nie tylko w UE czy NATO, ale być może i w Turcji - powiedział Jan Rulewski.

Dodał, że "powinna odbyć się również konferencja o szerszym zasięgu. Na tym spotkaniu powinna być też strona białoruska, ale nie po to, aby uznawać to, co robi, ale żeby właśnie pokazać, że opinia międzynarodowa to nie tylko Polska i UE, a też USA, a nawet Rosja". 

Czytaj także:

Z koeli Andrzej Michałowski powiedział: "atakują nas dwa zbójeckie kraje. Rosja pod przewodnictwem Władimira Putina oraz wielki przemysł niemiecki". - Oni się razem porozumieli. Nasza opozycja nie jest polska, jest piątą kolumną sterowaną przez wschodnich i zachodnich naszych przeciwników. Przecież jak powiedzą Donaldowi Tuskowi, że ma mówić tak i tak, to on to będzie robił. To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Mamy do czynienia z pewnego rodzaju wołaniem: obudźmy się, uściśnijmy się, bądźmy razem, bo nas atakują. Jednak są to puste słowa, a w końcu na tej granicy ktoś się zdenerwuje i pociągnie za spust. Nie wierzę w miłosne śpiewki opozycji - mówił. 

Posłuchaj
25:42 PR24_AAC 2021_11_13-13-33-58.mp3 Gośćmi Polskiego Radia 24 byli Jan Rulewski, Ryszard Majdzik oraz Andrzej Michałowski

 

- Podpisałem ten list i jestem jak najbardziej za. Trzeba pokazać Polsce, że rząd robi dobrze, iż postawił na obronę naszych granic i suwerenności. W sumie nie tylko naszych granic, ale też i UE. Tak trzeba robić, pokazywać, że wszyscy wspólnie bronimy ojczyzny. Niestety, ale opozycja tego nie robi - powiedział Ryszard Majdzik.

Więcej w nagraniu.

* * *

Audycja: Temat dnia 

Prowadzący: Tadeusz Płużański  

Gość: Jan Rulewski, Ryszard Majdzik, Andrzej Michałowski

Data emisji: 13.11.2021

Godzina emisji: 13.33

nj

Czytaj także

Ponad tysiąc żołnierzy WOT na granicy. Płk Pietrzak: jednym z zadań jest wspomaganie lokalnych społeczności

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2021 09:48
- Żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej wykonujących zadania w ramach operacji "Silne wsparcie" jest ponad tysiąc, a łącznie żołnierzy Wojska Polskiego - blisko 15 tysięcy. Poza działaniami na samej granicy wspieramy także społeczności lokalne z przygranicznych miejscowości - powiedział w Polskim Radiu 24 płk Marek Pietrzak, rzecznik WOT. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ponad 200 prób nielegalnego przekroczenia granicy. Zatrzymano obywateli Iraku

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2021 10:03
Straż Graniczna poinformowała, że w ciągu ostatniej doby odnotowano 219 prób nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusi do Polski. Wobec 78 cudzoziemców wydano postanowienia o opuszczeniu terytorium naszego kraju. Zatrzymano trzech cudzoziemców, obywateli Iraku, a za pomoc przy przekraczaniu granicy - jednego Polaka.
rozwiń zwiń