X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Każdy powinien się przyłączyć, barwy partyjne nie mają znaczenia". Jan Pietrzak o Marszu Niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 14:30
- Jednym może się podobać organizator - pan Robert Bąkiewicz - a innym nie. Według mnie każdy powinien się przyłączyć do Marszu Niepodległości. Tu nie mają znaczenia barwy partyjne. Trzeba być, żeby zademonstrować swój stosunek do niepodległości - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak. 
Jan Pietrzak
Jan PietrzakFoto: PR24/AK

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski stwierdził, iż "Marsz Niepodległości nie powinien się odbyć". Jeszcze w lipcu 2020 roku - kiedy kandydował na prezydenta Polski - o tym przedsięwzięciu wyrażał się w zupełnie inny sposób. Mówił wówczas, że "chętnie weźmie udział w Marszu Niepodległości".

Marsz Niepodległości shutterstock-1200.jpg
"Marsz podległości już się odbył, teraz czas na Marsz Niepodległości". Kalinowski odpowiada Trzaskowskiemu

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Niepodległość nie na sprzedaż". Zdaniem gościa PR24 Marsz Niepodległości "jest oczywistą demonstracją polskości".

Posłuchaj
25:13 _PR24_AAC 2021_10_14-13-32-51.mp3 Jan Pietrzak o Marszu Niepodległości (Temat dnia)

- Świętujemy wtedy odzyskanie niepodległości. Pomysły, żeby to "obejść", bo prezydentowi Warszawy nie podoba się organizator, jest zupełnie nietrafiony - stwierdził Jan Pietrzak. 

- Jednym może się podobać organizator - pan Robert Bąkiewicz - a innym nie. Według mnie każdy powinien się przyłączyć do marszu. Tu nie mają znaczenia barwy partyjne. Trzeba być, żeby zademonstrować swój stosunek do niepodległości - podkreślił gość PR24. 

Więcej w nagraniu.

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: Tadeusz Płużański

Gość: Jan Pietrzak 

Data emisji: 14.10.2021

Godzina: 13.33 

PR24/bartos

Czytaj także

Marian Kowalski: podwładni Tuska powinni odpowiedzieć za działania wobec Marszów Niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 11:33
- Cały czas apeluję, zwłaszcza do posłów Konfederacji, żeby wnieśli wreszcie interpelację poselską i zażądali od obecnego szefa MSWiA przedstawienia dokumentów pokazujących, jakich metod użyli podwładni Donalda Tuska do rozbijania Marszów Niepodległości w czasie rządów PO - powiedział w Polskim Radiu 24 komentator i publicysta Marian Kowalski.
rozwiń zwiń