X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Może Donaldowi Tuskowi szkoda, że nie został zaproszony". Marian Kowalski o imprezie urodzinowej Roberta Mazurka

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2021 11:40
- Donald Tusk prezentuje się jako sportowiec, prowadzący zdrowy styl życia, a na tej imprezie jakiś alkohol był pewnie spożywany, w związku z tym on musi wyciągnąć konsekwencje, a może Tuskowi po prostu szkoda, że nie został zaproszony - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Marian Kowalski.
Marian Kowalski
Marian Kowalski Foto: PR24/AK

Po imprezie urodzinowej u Roberta Mazurka, Borys Budka i Tomasz Siemoniak zostali wezwani na rozmowę do Donalda Tuska. Rzecznik prasowy PO Jan Grabiec podał, że "oddali się oni do dyspozycji przewodniczącego".

Sakiewicz PR24 1200.jpg
"Nie przyznają się do nich, a to powinno być naturalne". Sakiewicz o nieformalnych rozmowach polityków

Zdaniem Mariana Kowalskiego "ci politycy nie poszli do Jarosława Kaczyńskiego knuć po nocach, tylko byli w miejscu publicznym i nie mieli wpływu na listę gości".

- W Platformie Obywatelskiej obowiązują zasady nie europejskie, ale sowieckie, czyli nie bierzemy jeńców, tylko prowadzimy wojnę totalną - powiedział. - Kto nie będzie radykalnie nastawiony do przeciwników politycznych, jest zdrajcą i spotka go jakaś zemsta - ironizował.

Posłuchaj
10:55 PR24_mp3 2021_09_23-10-44-48.mp3 Marian Kowalski o imprezie urodzinowej Roberta Mazurka ("Temat dnia / Gość PR24") 

Gość Michała Rachonia podkreślił, że "w naszej cywilizacji nawet jeńcy wzięci do niewoli muszą być otoczeni opieką, a co dopiero koledzy z ław poselskich".

Czytaj także:

Marian Kowalski zwrócił uwagę, że Donald Tusk prezentuje się jako sportowiec prowadzący zdrowy styl życia. Na imprezie urodzinowej u Roberta Mazurka "jakiś alkohol był pewnie spożywany". Zdaniem Kowalskiego Tusk z tego powodu "musi wyciągnąć konsekwencje". 

- Może Tuskowi szkoda, że nie został zaproszony - zażartował Marian Kowalski.

Więcej – w zapisie audycji.

* * *

Audycja: Temat dnia / Gość PR24

Prowadzący: Michał Rachoń

Gość: Marian Kowalski

Data emisji: 23.09.2021

Godzina emisji: 10:45

bf

Czytaj także

Kary za zabawę na urodzinach Mazurka. Siemoniak i Budka oddali się do dyspozycji szefa PO

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 15:57
- Donald Tusk wezwał na rozmowę Borysa Budkę i Tomasza Siemoniaka w związku z niezachowaniem należytych standardów, jakich oczekuje się od wiceprzewodniczących PO. Obaj oddali się do dyspozycji szefa PO - poinformował rzecznik PO Jan Grabiec. Decyzje w ich sprawie podejmie zarząd PO - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Od swojego powrotu robi porządki twardą ręką". Łosiewicz o Tusku

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 19:44
- Nie zdziwiłabym się, jakby [politycy obecni na imprezie u dziennikarza Roberta Mazurka - red.] stracili stanowiska, bo Donald Tusk od swojego powrotu robi porządki twardą ręką - powiedziała w Polskim Radiu 24 Dorota Łosiewicz (tygodnik "Sieci"). Gościem audycji był także Michał Wróblewski (portal WP).
rozwiń zwiń