X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Rzymkowski: Tusk nie proponuje pozytywnego programu, a język agresji

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2021 13:44
- Odkąd Donald Tusk pojawił się z powrotem na polskiej scenie politycznej nie przedstawił nic, jedynie krytykuje. Co tu dużo mówić, tezy, które stawia są bardzo sprawną manipulacją czy wręcz ordynarnym kłamstwem - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Rzymkowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki. 
Tomasz Rzymkowski
Tomasz RzymkowskiFoto: PR24

Tomasz Rzymkowski mówił na antenie Polskiego Radia 24 o powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki (były premier pełni obecnie rolę lidera Platformy Obywatelskiej). 

Pytany o to, czy obóz rządzący może stracić władzę w kraju na rzecz ugrupowania Donalda Tuska, wiceminister edukacji i nauki odparł, że odnosi wrażenie, iż polityk ten "robi wszystko, żeby nigdy więcej nie wrócić do władzy".

- Nie przedstawia żadnego pozytywnego programu dla Polski i Polaków, skupia się wyłącznie na języku agresji. Ciekaw jestem, kiedy zacznie używać w wystąpieniach publicznych języka Marty Lempart - stwierdził.

ZOBACZ TAKŻE
donald tusk pap 1200.jpg
"Zaczyna się wyłaniać prawdziwy Donald Tusk". Kożuszek o działaniach p.o. szefa PO

Czytaj także:

Wiceminister edukacji i nauki: szef PO jedynie krytykuje

Według gościa PR24, "odkąd Donald Tusk pojawił się z powrotem na polskiej scenie politycznej nie przedstawił nic, jedynie krytykuje". Co tu dużo mówić, tezy, które stawia są bardzo sprawną manipulacją czy wręcz ordynarnym kłamstwem - wskazał. 

- Śmiech mnie ogarnia, kiedy mówi, że Polska jest w niebezpieczeństwie, że obecny rząd nie jest w stanie Polakom zapewnić bezpieczeństwa. Kiedy Donald Tusk był premierem, zorganizowana grupa przestępcza była w stanie wynająć jego syna i próbować szantażu wobec niego - ocenił wiceszef MEiN.

Więcej w nagraniu. 

***

Audycja: "Temat dnia"

ProwadzącyTadeusz Płużański

GośćTomasz Rzymkowski (sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki oraz pełnomocnik rządu do spraw kształcenia ogólnego i nadzoru pedagogicznego)

Data emisji: 25.07.2021

Godz. emisji: 13.06

ms, PR24