X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Marian Kowalski: minister Czarnek burzy lewacki ład w polskich szkołach

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 14:40
- Lewackie środowiska chcą położyć łapy na całej młodzieży, demoralizować ich w państwowych szkołach i zrobić z nich pozbawionych walorów moralnych durniów - ocenił w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski (KowalskiTV), który był gościem Michała Rachonia. Drugim rozmówcą była Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (Dzień Dobry Białystok).
Przemysław Czarnek
Przemysław CzarnekFoto: twitter.com/MEN_GOV_PL

Sejm odrzucił wniosek KO o wyrażenie wotum nieufności ministrowi edukacji i nauki Przemysławowi Czarnkowi. Za wyrażeniem wotum nieufności opowiedziało się 205 posłów, 236 było przeciw, 7 wstrzymało się od głosu. Szef MEiN podczas debaty w Sejmie nazwał wniosek skandalicznym.

Posłuchaj
15:57 _PR24_AAC 2021_07_22-10-38-59.mp3 Kowalski: minister Czarnek burzy lewacki ład w polskich szkołach (Temat Dnia/Gość PR24)

- Argumenty opozycji za odwołaniem ministra Czarnka były żenujące i nie odnosiły się do bieżącej pracy ministra - komentowała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska.

przemysław czarnek free sejm tt 1200 .jpg
Prof. Jabłoński o wotum nieufności dla szefa MEiN: to był wściekły atak, chodziło o to by go ośmieszyć

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

Wg Agnieszki Siewiereniuk-Maciorowska "bardzo dobrze, że do szkoły nie będzie mógł przychodzić byle kto, nie wiadomo skąd i nie będzie mógł wkładać do głów dzieci treści niewiadomego pochodzenia". - Za wychowanie dzieci odpowiadają rodzice i szkoła - powiedziała.

- Do czego doprowadza postępowa ideologizacja w szkołach pokazują zachodnie kraje. W zachodnich szkołach źle zaczęło się dziać i zaczęto odwracać się od tego modelu - mówiła.

Czytaj także:

Marian Kowalski przypomniał, że "takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie". - Wreszcie mamy ministra edukacji, który w 100 proc. wywiązuje się ze swoich obowiązków. Stąd wściekłość u tych, którzy chcieliby, aby młodzież w szkołach uczono o lewackich zabobonach - powiedział.

- To burzy dotychczasowy lewacki ład, w ramach którego pojedyncze fanatyczki mogły na uczelniach odbierać głos drugiej stronie, uniemożliwiając młodzieży samodzielne wyciąganie wniosków - dodał mężczyzna.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: "Temat dnia / Gość PR24"
Prowadzi: Michał Rachoń
Gość: Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (Dzień Dobry Białystok), Marian Kowalski (Kowalski TV)
Data emisji: 22.07.2021
Godzina emisji: 10.38

ks

Czytaj także

Premier: będziemy bronić prawa naszych dzieci do normalnej szkoły. Wniosek o wotum nieufności wobec szefa MEiN odrzucony

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 00:51
- Bronimy nie tylko ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka przed odwołaniem; bronimy prawa naszych dzieci do normalnej szkoły, bronimy prawa naszej młodzieży do nauki bez lewackiej indoktrynacji - powiedział w środę w Sejmie premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czarnek: Lewica i PO wyciągają dzieci na ulice i piszą im na czole wulgaryzmy i przekleństwa

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 08:20
- Chcemy procesu wychowawczego, który będzie uczył mądrości, roztropności, umiarkowania i wielu innych cnót, w tym cnót niewieścich - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Odnosił się także do ostatnich debat sejmowych dotyczących MEiN. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kolejny raz wyśmiewanie tradycji". Prof. Nalaskowski o krytyce słowa "cnota"

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 12:02
- Cnotą nazywamy stałą skłonność do czynienia dobra. I to dobro może się okazywać właśnie w postaci męstwa, prawdomówności, umiarkowania, w postaci również pewnej przyzwoitości. Wyśmiewanie "cnoty" wynika z takiego bardzo knajackiego rozumienia - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Aleksander Nalaskowski, odnosząc się do debaty nad wotum nieufności dla ministra edukacji i nauki.
rozwiń zwiń