X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Chcemy pokazać społeczeństwu szkody wyrządzone przez PiS". Kazimierz Kleina o planach PO

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2021 15:30
- Plany Donalda Tuska to także plany Platformy Obywatelskiej, a więc my wspólnie ze swoim przewodniczącym przygotowujemy się także do wyborów, które będą najdalej w ciągu dwóch lat - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Kazimierz Kleina, senator PO. 
Senator Kazimierz Kleina
Senator Kazimierz KleinaFoto: PR24

Donald Tusk na antenie jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych mówił m.in. o swoich planach jako szefa Platformy Obywatelskiej. Według zapowiedzi po powrocie z urlopu wyruszy na tournée po całym kraju - ma zamiar do końca roku odwiedzić wszystkie województwa i większość powiatów. 

shutterstock_ donald tusk free 1200.jpg
"To nowa strategia, droga na skróty". Andrzej Potocki o wystąpieniu Donalda Tuska w TVN-ie

- Chcemy pokazać to, co robi Platforma w terenie, bo przecież w wielu województwach, powiatach, gminach to ona rządzi. Chcemy pokazać także, że tam, gdzie rządzi PO można dobrze rozwiązywać swoje problemy - ocenił senator Kleina. 

Jak dodał polityk PO, spotkania mają na celu rozmowę z mieszkańcami, żeby zapytać jakie są ważne oczekiwania w związku z tym, że najdalej za dwa lata zmienią się rządy w Polsce.      

- Musimy społeczeństwu pokazać szkody, jakie w ostatnich latach poczynił PiS niszcząc podstawy demokracji, wolności obywatelskiej w Polsce, szczególnie związanej z sądownictwem, z wolnością prasy. Każdy widzi co dzieje się w telewizji publicznej, w jaki sposób manipuluje się informacją, a więc to wszystko trzeba w jasny i wyraźny sposób pokazać - zaznaczył Kazimierz Kleina.  

Posłuchaj
24:14 PR24_mp3 2021_07_18-14-33-27.mp3 Kazimierz Kleina o planach Platformy Obywatelskiej ("Temat dnia/Gość PR24") 

- Trzeba powiedzieć, że będziemy to naprawiali. Należy także pokazać bardzo mocno i wyraźnie w jaki sposób zostały zniszczone nasze relacje sąsiedzkie z krajami graniczącymi z Polską i w ramach Unii Europejskiej. Za ostatnich czasów PiS nie tylko w zasadniczy sposób popsuł relacje z krajami EU, ale również z Czechami - podkreślił gość audycji.     

Więcej w nagraniu. 

***

Audycja "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadziła: Magdalena Złotnicka

Gość: Kazimierz Kleina (PO)

Data emisji: 18.07.2021

Godz. emisji: 14.33

kmp

Czytaj także

"Został skierowany, by zrobić w Polsce rozróbę". Witold Waszczykowski o powrocie Donalda Tuska

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2021 15:28
- Donald Tusk powrócił, żeby szkodzić obecnemu rządowi, który wyznaczył jasno interesy polskie. Te interesy zdefiniowane przez polski rząd, przez większość parlamentarną, zyskują coraz większe poparcie w Polsce od 6 lat. To się nie podoba - mówił w Polskim Radiu 24 Witold Waszczykowski, europoseł PiS. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Sakiewicz: Donald Tusk popsuł stosunki Europy Środkowej z centrum unijnym

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 12:05
- Europa Środkowa nigdy, nawet przed wejściem do Unii, nie miała tak złych stosunków z centrum unijnym, jak w czasach Donalda Tuska - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej". 
rozwiń zwiń