X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Wybrali niewygodny temat". Prof. Młyńczyk o budowaniu wiarygodności przez PO

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2021 14:59
Gościem Polskiego Radia 24 był prof. Łukasz Młyńczyk, politolog, który w rozmowie z Ryszardem Gromadzkim mówił o tym, jak Platforma Obywatelska ostatecznie zachowa się w sprawie Funduszu Odbudowy.
Borys Budka
Borys BudkaFoto: Forum/Andrzej Hulimka

Sejm zajmie się dziś projektem ustawy ws. Funduszu Odbudowy. By pieniądze mogły zostać wypłacone, dyrektywę w tej sprawie muszą ratyfikować wszystkie państwa Unii.

Budka1200/PAP
"Chcą spowodować kryzys". Bogdan Pęk o kontestowaniu przez PO Krajowego Planu Odbudowy

- Jeżeli Platforma Obywatelska próbowała w jakiś sposób zbudować wiarygodność na temacie, który jest z perspektywy wyborców mocno kontrowersyjny, bo jednak partia, która ulokowała się tradycyjnie proeuropejska, silnie wspierająca UE i jej integrację, w związku z tym niuansowanie tego tematu okazało się, jak pokazują sondaże, nie najlepszym wyjściem - ocenił prof. Młyńczyk. 


Posłuchaj
16:55 PR24_mp3 2021_05_04-11-07-05.mp3 Prof. Młyńczyk o Funduszu Odbudowy ("Temat dnia/Gość PR24")

 

Jak ocenił gość audycji, nie najlepszym wyjściem z sytuacji jest również owa konieczność głosowania. - Z jednej strony rzeczywiście PO mogłaby poprzeć ten projekt z punktu widzenia właśnie interesów europejskich, które są jej bliskie - co zostałoby odebrane przez komentatorów jako przyznanie się do porażki. Mogłaby się wstrzymać od głosowania. Oczywiście tutaj byłby też problem owego niuansowania, czy owego wyjścia, takiego, które nie do końca ludzie przyjmują czy rozumieją, tzn. albo się rzeczywiście jest w temacie UE za, albo przeciw - podkreślił politolog.             

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycja"Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: Ryszard Gromadzki

Gość: prof. Łukasz Młyńczyk (politolog)

Data emisji: 04.05.2021

Godzina emisji: 11.06

kmp

Czytaj także

"Będzie widowisko i kolejny serial polityczny". Karol Gac o debacie nt. Krajowego Planu Odbudowy

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2021 13:43
- Nie spodziewam się ze strony opozycji merytorycznej debaty. Raczej spodziewam się politycznych epitetów i negatywnych emocji - przewidywał w Polskim Radiu 24 dr Karol Gac z portalu DoRzeczy.pl przebieg debaty na temat przyjęcia planu odbudowy gospodarki po pandemii. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krajowy Plan Odbudowy. Maciej Gdula: mamy z nim problem

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2021 10:00
- Na Lewicy toczy się wciąż dyskusja, co zrobić z ratyfikacją Funduszu Odbudowy. Jeżeli chodzi o pieniądze z Unii Europejskiej to oczywiście my jesteśmy za tym, żeby Polska je dostała, jesteśmy za tym funduszem. Wspieraliśmy to podczas negocjacji i nadal wspieramy - powiedział w Polskim Radiu 24 Maciej Gdula, z Lewicy. Gościem audycji był również poseł Tadeusz Woźniak z Solidarnej Polski. 
rozwiń zwiń