X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Był dla mnie mistrzem tego, jak dążyć za marzeniami". Krystian Kuczkowski wspomina Krzysztofa Krawczyka

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021 11:13
- Życie nie rozpieszczało Krzysztofa Krawczyka, było pełne zakrętów, wzlotów i upadków, walki o życie, walki z nałogami. Mimo to osiągnął ogromny sukces. Wchodził na szczyt, spadał, ale potrafił się podnosić - powiedział Krystian Kuczkowski, współautor filmu dokumentalnego o zmarłym w poniedziałek artyście.
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk Foto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

W wieku 74 lat zmarł Krzysztof Krawczyk, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor, jeden z najbardziej znanych głosów polskiej sceny muzycznej. Wiadomość o śmierci legendy polskiej piosenki przekazał na Facebooku jego przyjaciel i menadżer Andrzej Kosmala.

krawczyk krzysztof cz-b 1200x660.jpg
Polskie Radio wspomina Krzysztofa Krawczyka. Wyjątkowe rozmowy i nagrania

- Był dla mnie mistrzem nie tylko tego, co robił na scenie, ale również tego, jak należy dążyć za marzeniami, walczyć o siebie, swoje życie, karierę i miłość - stwierdził Krystian Kuczkowski.

Podkreślił, że Krzysztof Krawczyk w swoim życiu przechodził przez wiele trudnych momentów, jednak potrafił je przetrwać. - Życie go nie rozpieszczało, było pełne zakrętów, wzlotów i upadków, walki o życie, walki z nałogami. Mimo to osiągnął ogromny sukces. Wchodził na szczyt, spadał, ale potrafił się podnosić - dodał rozmówca Michała Rachonia.

Posłuchaj
08:56 PR24_mp3 2021_04_06-10-35-57.mp3 Krystian Kuczkowski o życiu i twórczości Krzysztofa Krawczyka ("Temat dnia/Gość PR24")

Przyznał, że Krawczyk miał dar od Boga w postaci ogromnego talentu i wyjątkowej barwy głosu. Wskazał też, że w osiągnięciu sukcesu pomogły mu również jego wielka determinacja, pracowitość i pełen profesjonalizm.

- Ponadto miał dużo szczęścia do ludzi, których spotykał na swojej drodze. Jego ciepło, życzliwość i serdeczność sprawiały, że wszyscy chcieli z nim pracować, wszyscy go uwielbiali. Był człowiekiem głębokiej wiary, co było słychać w jego wypowiedziach. W filmie stwierdził, że jeśli Pan Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko inne jest na swoim miejscu - wspominał Kuczkowski.

***

Tytuł audycji: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Michał Rachoń
Gość: Krystian Kuczkowski (autor filmu dokumentalnego o Krzysztofie Krawczyku)
Data emisji: 06.04.2021
Godzina emisji: 10.33

Polskie Radio 24/db

Czytaj także

Wanda Kwietniewska o Krzysztofie Krawczyku: miał w sobie coś z małego chłopca

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2021 19:42
- Krzysztof był niesłychanie ciepłym człowiekiem. Jak ktoś miał jakiś kłopot, można było do niego przyjść, o coś go poprosić, zawsze był chętny, żeby pomóc - wspominała piosenkarka Wanda Kwietniewska z zespołu Wanda i Banda.
rozwiń zwiń