X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Tomasz Sakiewicz: dalsze rządy Mateusza Morawieckiego to najlepsza z możliwych opcji

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021 11:20
- Związek Jarosława Kaczyńskiego i kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości z rządem funkcjonuje na zasadzie rozsądku i to jedna z najlepszych opcji. Dalsze rządy Mateusza Morawieckiego także są najlepszym wyborem - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".
Tomasz Sakiewicz
Tomasz SakiewiczFoto: PR24/TB

Wtorkowa "Gazeta Polska Codziennie" zapowiada wywiad z wicepremierem, prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim pod tytułem "Musimy przebić się do ligi najsilniejszych", który znajdzie się w najbliższym wydaniu tygodnika "GP". W rozmowie poruszono m.in. temat przedterminowych wyborów.

Posłuchaj
21:27 PR24_mp3 2021_04_06-10-08-57.mp3 Sakiewicz: dalsze rządy Morawieckiego to najlepsza z możliwych opcji (Temat Dnia/Gość PR24)

- Może dojść do wydarzeń, które doprowadzą do skrócenia kadencji. Ale żeby była jasność – nie prognozuję wcześniejszych wyborów. Jedynie nie wykluczam takiej ewentualności - cytowano prezesa PiS w zapowiedzi.

matmar pap_20201011_0PG 1200.jpg
Jarosław Kaczyński: jesteśmy zdeterminowani, by dokończyć tę kadencję

"Widać wyraźne zbliżenie stanowisk polityków Kukiz'15 i PiS"

Tomasz Sakiewicz ocenił w Polskim Radiu 24, iż "twierdzenie, że przyspieszanie programu szczepień ma coś wspólnego z przyspieszonymi wyborami to całkowite oderwanie się od rzeczywistości". - Wszyscy rozsądni Polacy chcą jak najszybciej się zaszczepić bez względu na to, kiedy będą wybory - argumentował.

Czytaj także:

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" wskazywał, że prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński bierze pod uwagę możliwość, że koalicja rządząca może nie przetrwać do końca kadencji, ale jej nie obstawia. - Na pewno taka sytuacja nie będzie miała miejsca w czasie trwania pandemii - powiedział.

- Widać wyraźne zbliżenie stanowisk polityków Kukiz'15 i PiS. Jest nadzieja, że politycy Kukiz'15 staną się częścią koalicji rządzącej lub będą jej wsparciem - dodał gość Polskiego Radia 24.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Michał Rachoń
Gość: Tomasz Sakiewicz (redaktor naczelny "Gazety Polskiej") 
Data emisji: 06.04.2021
Godzina: 10.08

ks

Czytaj także

Prezes PiS: głęboko wierzę, że za kilka miesięcy będzie już po zarazie

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2021 10:17
- Głęboko wierzę w to, że rację mają optymiści spośród lekarzy, bo oni się na tym najlepiej znają, i że za kilka miesięcy będzie już po zarazie - powiedział wicepremier i prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z serwisem Albicla.com wyemitowanej w niedzielę w TV Republika. - Przed nami czasy ciekawe, może nie zawsze bezpieczne, ale to nie nasza wina, to jest po prostu sytuacja obiektywna, ale też dająca ogromną szansę - ocenił Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jak dzieci". Jarosław Kaczyński skrytykował UE za błędy podczas zakupu szczepionek

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2021 10:13
- Nie widzę w tej chwili żadnej realnej możliwości narzucenia Europie rosyjskiej szczepionki na koronawirusa - powiedział wicepremier i prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z serwisem Albicla.com wyemitowanej w niedzielę w TV Republika. - Natomiast Unia Europejska zawiodła, żeby nie powiedzieć po prostu skompromitowała się, jeżeli chodzi o zakupy szczepionek - dodał wicepremier.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ma moje poparcie i zaufanie". Jarosław Kaczyński o premierze Mateuszu Morawieckim

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2021 20:34
- Premier Mateusz Morawiecki ma moje poparcie i zaufanie, bo gdyby nie miał, to nie byłby tym, kim jest - mówi Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Gazety Polskiej", który zapowiada w poniedziałek portal Niezależna.pl.
rozwiń zwiń