X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Dr Targalski: kolejne lata prezydentury Putina będą oznaczały dalsze gnicie Rosji

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021 08:30
- Władimir Putin pozostanie u władzy do 2036 roku, jeśli wcześniej nie umrze lub nie zostanie obalony. W ten sposób Rosja będzie gniła, podobnie jak Związek Sowiecki za Breżniewa - powiedział dr Jerzy Targalski, politolog i ekspert ds. służb specjalnych.

Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał ustawę, która umożliwia mu ubieganie się o dwie kolejne kadencje prezydenckie po upłynięciu obecnej w 2024 roku. Czy to oznacza, że rosyjski przywódca będzie rządził dożywotnio?

shutterstock merkel putin free putin merkel free 1200.jpg
Merkel i Macron rozmawiali z Putinem. Wśród tematów szczepionki i Nawalny

- W Rosji na ogół władcy sprawują swoje rządy w ten sposób. Poza tym nie zależą one od tego, czy jest jakiś dekret, czy go nie ma, ale od tego, czy przywódca panuje nad elitą, czy spełnia jej oczekiwania. Wszelkie ustawy i dekrety to element symboliczny. Rzeczywistość nie zależy od nich - wskazał dr Jerzy Targalski.

Posłuchaj
10:35 PR24_mp3 2021_04_06-07-47-28.mp3 Dr Jerzy Targalski o możliwej dożywotniej prezydenturze Władimira Putina ("Temat dnia/Gość PR24")

Zwrócił również uwagę, że eksperci są zgodni co do tego, iż Władimir Putin pozostanie u władzy do 2036 roku, jeśli wcześniej nie umrze lub nie zostanie obalony. - W ten sposób Rosja będzie gniła, jak Związek Sowiecki za Breżniewa - ocenił politolog.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Dorota Kania
Gość: dr Jerzy Targalski (politolog) 
Data emisji: 06.04.2021
Godzina: 07.47

Polskie Radio 24/db

Czytaj także

7 lat od aneksji Krymu. Dr Bryc: dla Rosjan ta sprawa jest już zamknięta

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2021 20:15
- Rosjanie od samego początku przyjęli stanowisko, że są w stanie rozmawiać w sprawie Donbasu. Podkreślali, że nie są stroną aktywnie biorącą udział w wojnie, ale mogą wystąpić jako pośrednik. Natomiast bardzo jasno przekazali sygnał, że Krym jest sprawą zamkniętą - powiedziała o polityce Rosji względem terytoriów Ukrainy dr Agnieszka Bryc, politolog.
rozwiń zwiń