X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Niezrozumiałe i wręcz szkodliwe". Suski o głosowaniu przeciw Krajowemu Planowi Odbudowy

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2021 16:19
- Mamy nadzieję, że nasi koalicjanci mają świadomość, że sytuacja jest bardzo poważna, a środki, które mogą być wykorzystane w ramach Nowego Ładu i to wszystko, co może dać szansę na Krajowy Plan Odbudowy, jest niezmiernie ważne - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Suski, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Marek Suski
Marek SuskiFoto: PR24

Dodał, że "głosowanie przeciwko takim rozwiązaniom jest niezrozumiałe i wręcz szkodliwe, jeśli chodzi o rozwój naszego kraju".

pap KPO ministerstwo funduszy regionalnych 1200.jpg
Krajowy Plan Odbudowy. Ruszają wysłuchania publiczne

Ewentualne zagłosowanie przeciw Krajowemu Planowi Odbudowy jest, zdaniem posła Prawa i Sprawieldiwości, "zapowiedzią, czy wręcz wypowiedzeniem współpracy w ramach koalicji". - Mam nadzieję, że jednak rozsądek zwycięży - podkreślił.


Posłuchaj
21:04 _PR24_AAC 2021_03_24-15-08-48.mp3 Marek Suski o głosowaniu nad Krajowym Planem Odbudowy (Temat Dnia/Gość PR24)

"Kompletnie idiotyczne stanowisko" Platformy Obywatelskiej

- Platforma mówi Polakom, że jesteśmy w UE, ale ta Unia nie powinna Polski wspierać. Kompletnie idiotyczne stanowisko - ocenił Suski.

Zwrócił uwagę na to, że "jeżeli Polska zablokuje ten budżet, to następne rozdanie prawdopodobnie będzie gorsze, bo spotka nas za to kara w Unii". - Jeżeli winą tego będzie PO plus jakieś osoby od nas, to będzie oznaczało, że rzeczywiście to jest szkodzenie Polsce - skomentował poseł PiS.

Według Suskiego Borys Budka i PO "zupełnie nie rozumie, jak funkcjonuje UE, chociaż podobno są takimi Europejczykami".

Czytaj także:

Kryzys Lewicy

- Lewica przeżywa bardzo głęboki kryzys. Wychodzą z niej osoby, które kiedyś tę Lewicę tworzyły i odbudowywały. Dzisiaj tam się ludzie zajmują takimi sprawami jak (...) czy jest się feministką pro- czy antyprostytucyjną. To rzecz, na której trudno budować przyszłość Polski - stwierdził Suski.

Odnośnie do przejścia Moniki Pawłowskiej do Porozumienia, Suski ocenił, że "nigdy nie jest za późno, żeby przyjść do tych, którzy chcą służyć Polsce".

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR 24"
Prowadzący: Antoni Trzmiel
Gość: Marek Suski (PiS)
Data emisji: 24.03.2021
Godzina emisji: 15.08

itom/pr24

Czytaj także

Krajowy Plan Odbudowy. Maciej Gdula: mamy z nim problem

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2021 10:00
- Na Lewicy toczy się wciąż dyskusja, co zrobić z ratyfikacją Funduszu Odbudowy. Jeżeli chodzi o pieniądze z Unii Europejskiej to oczywiście my jesteśmy za tym, żeby Polska je dostała, jesteśmy za tym funduszem. Wspieraliśmy to podczas negocjacji i nadal wspieramy - powiedział w Polskim Radiu 24 Maciej Gdula, z Lewicy. Gościem audycji był również poseł Tadeusz Woźniak z Solidarnej Polski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poncyljusz: środki z Funduszu Odbudowy powinny w 40 proc. spłynąć do samorządów

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2021 08:22
- Naszym warunkiem poparcia dla ratyfikacji Funduszu Odbudowy jest to, by pieniądze z tego programu w większym stopniu były skierowane do samorządów. Musi powstać również jakaś rada koordynująca cały proces rozdziału tych środków - powiedział Paweł Poncyljusz z Koalicji Obywatelskiej.
rozwiń zwiń