X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Prezentacja "Nowego Ładu" przełożona. Prof. Kleiber: trudno mówić w jednym czasie o obostrzeniach i odbudowie

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2021 19:47
- Nie jest łatwo mówić na jednym oddechu o tym, że wprowadzamy poważne obostrzenia i przedstawiać plan na czas po pandemii. Z punktu widzenia odbiorców byłoby to trudne - powiedział o przełożeniu prezentacji Nowego Ładu Michał Kleiber, były polityk i redaktor naczelny "Wszystkiego co najważniejsze".
Prof. Michał Kleiber
Prof. Michał KleiberFoto: PR24

- W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Mateuszem Morawieckim dotyczące projektu Nowego Ładu - poinformował szef gabinetu prezydenta RP Paweł Szrot. Kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości poinformowało, że prezentacja programu została przełożona z uwagi na stan pandemii.

sniadanie screen bigg .jpg
"Nie możemy zapomnieć o sytuacji społeczno-gospodarczej". Paweł Mucha o Nowym Ładzie

"Czekamy na szczegóły"

Zdaniem prof. Michała Kleibera obecna sytuacja nie pozwala na przedstawienie szczegółów planu walki ze skutkami pandemii. - Nie jest łatwo mówić na jednym oddechu o tym, że wprowadzamy poważne obostrzenia i przedstawiać plan na czas po pandemii. Z punktu widzenia odbiorców byłoby to trudne. Czekamy na szczegóły i chcielibyśmy w końcu usłyszeć te propozycje - powiedział.

Czytaj także:

Gość Polskiego Radia 24 odniósł się także do informacji, że Nowy Ład jest autorskim rozwiązaniem Prawa i Sprawiedliwości. - Nie wiemy jak poważne są niezgodności między koalicjantami i trudno jest spekulować co ma oznaczać ogłoszenie Nowego Ładu jako autorskiego programu PiS. Faktem jest, że Zjednoczona Prawica ma problem i ta sytuacja nie powinna zwolenników rządu cieszyć - ocenił.

- Myślę, że ta sytuacja będzie jeszcze trwała długo i obfitować będzie w różne zachowania. Nie sądzę jednak, żeby skończyło się to rozpadem rządu w najbliższym czasie. To, co będzie za rok czy dwa jest nie do przewidzenia - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całego programu

Posłuchaj
24:03 PR24_mp3 2021_03_20-18-33-19.mp3 Prof. Michał Kleiber o Nowym Ładzie ("Gość PR24")

* * *

Audycja"Temat dnia/Gość PR 24"

Prowadził: Piotr Wąż 

Gość: prof. Michał Kleiber (redaktor naczelny "Wszystko co najważniejsze")

Data emisji: 20.03.2021

Godz. emisji: 18:33

dz

Czytaj także

Uniwersytet Oksfordzki: Polska wśród 9 krajów Europy, które nie zamknęły miejsc pracy

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2021 14:29
Polska jest jednym z dziewięciu krajów europejskich, które w czasie pandemii koronawirusa nie zamknęły ani na jeden dzień miejsc pracy, na przeciwnym biegunie jest Irlandia, gdzie były one zamknięte przez 163 dni - wynika z zestawienia Uniwersytetu Oksfordzkiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zdzisław Krasnodębski: PO staje się karykaturą partii, którą była

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2021 17:12
- Przed wyborami w 2005 roku mianowała się partią prawicową. Znam posłów, którzy identyfikują się jako chadecy, ale jako partia PO powinna szukać swojego miejsca w Wiośnie czy SLD - powiedział o największej partii opozycyjnej Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mucha: istotny jest powrót do wzrostu gospodarczego

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2021 18:25
- Z jednej strony mamy konieczne ograniczenia życia gospodarczego, ale z drugiej mamy świadomość konsekwencji - powiedział o obecnej sytuacji Paweł Mucha z kancelarii prezydenta RP.
rozwiń zwiń