X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Dyskusja z ważnym wolnościowym środowiskiem". Poseł PiS o rozmowach z Pawłem Kukizem

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2021 16:17
- Zjednoczenie jest fundamentem dobrych rządów od 2015 r. i wielu dobrych rzeczy, które udało się nam zrobić w polityce społecznej i gospodarczej - mówił w Polskim Radiu 24 poseł Bartłomiej Wróblewski z PiS. 
Paweł Kukiz
Paweł KukizFoto: PolskieRadio24.pl

Gość PR24 ma być kandydatem PiS na Rzecznika Praw Obywatelskich, a kandydatów i kandydatki na to stanowisko można zgłaszać do 19 marca. Bartłomiej Wróblewski nie skomentował jednak doniesień w sprawie swojej kandydatury na RPO.

"Zjednoczenie fundamentem dobrych rządów"

sejm free shutter 1200.jpg
Zjednoczona Prawica z największym poparciem, KO remisuje z Polską 2050. Sprawdź sondaż

Odniósł się natomiast do obecnej sytuacji w obozie Zjednoczonej Prawicy i rozmów prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego z Pawłem Kukizem. - Mam nadzieję, że Zjednoczona Prawica pozostanie zjednoczona. Dzięki temu, od 2015 roku wygrywamy wybory. Dobrze, że prowadzone są rozmowy ze środowiskami, które myślą w kategoriach interesu Polski, w tym z Kukiz'15 - zauważył.

Przypomniał, że zjednoczenie jest fundamentem dobrych rządów od 2015 r. i wielu dobrych rzeczy, które udało się zrobić w polityce społecznej i gospodarczej. - Uważam, że dobre są też rozmowy z innymi środowiskami politycznymi, takimi, które myślą w kategoriach interesu Polski. Jako wolnościowy konserwatysta cieszę się, że prowadzone są dyskusje z ważnym wolnościowym środowiskiem skupionym wokół Pawła Kukiza - mówił Bartłomiej Wróblewski.


Posłuchaj
21:01 PR24_mp3 2021_03_12-15-08-23.mp3 B. Wróblewski o rozmowach Kaczyński-Kukiz ("Gość PR24")

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: Magdalena Złotnicka

Gość: Bartłomiej Wróblewski (poseł PiS)

Data emisji: 12.03.2021

Godzina: 15.08 

Czytaj także

Konflikt w Zjednoczonej Prawicy. Biskupski: nakładają się na niego spory ambicjonalne

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 19:24
- Nie sądzę, żeby dzisiejsze spotkanie wpłynęło kojąco na napięcia w Zjednoczonej Prawicy. Jest tak dlatego, że na konflikt nakładają się spory czysto personalne i ambicjonalne - powiedział o sytuacji w koalicji rządzącej Hubert Biskupski z "Super Expressu". Gościem "Debaty dnia" był także Paweł Badzio z "Gazety Obywatelskiej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Spraw wspólnych jest naprawdę dużo". Buda o rozmowach Zjednoczonej Prawicy z Kukiz'15

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2021 08:13
- Rzecz w tym, żebyśmy w istotnych sprawach się zgadzali, mieli wspólne stanowisko, tego dotyczą rozmowy - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Waldemar Buda, wiceminister funduszy i polityki regionalnej, odnosząc się do rozmów liderów Zjednoczonej Prawicy z politykami Kukiz'15.
rozwiń zwiń