X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Prof. Rafał Chwedoruk: polityczna droga Pawła Kukiza jest karkołomna

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2021 16:00
- Polityczna droga, jaką obrał Paweł Kukiz, to jedna z najbardziej karkołomnych dróg, jeśli chodzi o dobór politycznych partnerów - ocenił w Polskim Radiu 24 prof. Rafał Chwedoruk, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
Prof. Rafał Chwedoruk
Prof. Rafał ChwedorukFoto: Foto: PR24

Paweł Kukiz w rozmowie w RMF FM był pytany kilka dni temu o prowadzone w ostatnim czasie rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim.

- To będzie dalszy ciąg tych rozmów, które zostały jakiś czas temu podjęte, dotyczących tych sztandarowych postulatów Kukiz'15 jeszcze z 2015 r. - powiedział poseł.

Posłuchaj
24:57 PR24_mp3 2021_03_12-13-33-02.mp3 Prof. Rafał Chwedoruk: polityczna droga Pawła Kukiza jest karkołomna (Temat Dnia/Gość PR24)

Dojdzie do współpracy PiS z posłami Pawła Kukiza?

kukiz pap aech 1200 .jpg
"To będzie dalszy ciąg rozmów". Paweł Kukiz zapowiada spotkanie z liderem PiS

Gość Polskiego Radia 24 zastanawiał się, jaki efekt może przynieść spotkanie Pawła Kukiza z Jarosławem Kaczyńskim. - Jeśli dojdzie do jakiejś współpracy między PiS a posłami Pawła Kukiza, będziemy obserwować to zarówno na poziomie projektów ustawowych, jak i wypłacania odpowiednich beneficjów dla politycznego partnera - wskazywał.

- Nie ulega wątpliwości, że PiS podejmuje decyzje, które mają ułatwić sprawne funkcjonowanie Sejmu, gdyby ewentualnie miał rząd mniejszościowy - powiedział profesor.

Prof. Chwedoruk skomentował także zachowanie innych koalicjantów Zjednoczonej Prawicy. - Ugrupowanie, które w sondażach nie jest zdolne, aby przekroczyć nawet dwa procent poparcia, jest niezdolne do samodzielnego życia politycznego, a destabilizuje funkcjonowanie rządu, budzi wiele wątpliwości - mówił.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: "Temat dnia / Gość PR24"
Prowadzi: Magdalena Złotnicka
Gość: prof. Rafał Chwedoruk (politolog)
Data emisji: 12.03.2021
Godzina emisji: 13.33

ks

Czytaj także

Piotr Müller: rząd ma większość, ale w niektórych aspektach się różnimy

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021 15:07
- Widzimy ustawy, które przechodziły wczoraj w parlamencie i dwa dni temu. Rząd ma większość, natomiast oczywiście w niektórych aspektach się różnimy - powiedział w piątek Piotr Müller w kontekście jednego z czwartkowych głosowań w Sejmie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sobolewski o głosowaniu Solidarnej Polski: oczekujemy, żeby takie sytuacje w przyszłości nie miały miejsca

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2021 10:47
- Odbyła się rozmowa ws. głosowania Solidarnej Polski nad wnioskiem o informację wicepremiera Piotra Glińskiego - przyznał polityk PiS Krzysztof Sobolewski. Jest oczekiwanie, żeby takie sytuacje w przyszłości nie miały miejsca - powiedział, dodając że był to "jednorazowy pokaz, który niczemu nie służy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozgrywki wokół wyboru RPO. Publicysta Radia Gdańsk: być może PO targuje się z senatorami PIS

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2021 19:36
- Obecny Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar, to zbrojne ramię opozycji oraz różnych organizacji walczących z rządem Zjednoczonej Prawicy - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Kubiak, publicysta Radia Gdańsk. 
rozwiń zwiń