X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Nie jest to żadna alternatywa dla NATO". Liberadzki o pomyśle wspólnej armii europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021 16:20
- Cieszy mnie deklaracja prezydenta Joe Bidena, że Ameryka powróciła do Europy - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Bogusław Liberadzki, poseł do Parlamentu Europejskiego. 
Bogusław Liberadzki
Bogusław LiberadzkiFoto: PR24

Gość PR24 powiedział, że kiedy mowa jest o wojskach europejskich, nie chodzi o alternatywę dla NATO. - Wojska europejskie nie mają zastępować Sojuszu Północnoatlantyckiego, nie mają nawet być jego uzupełnieniem. Mają służyć do ochrony granic zewnętrznych Unii Europejskiej - powiedział.

"Zewrzeć szeregi"

stoltenberg pap 1200.jpg
Sekretarz generalny NATO: najważniejsze, by kryzys zdrowotny nie stał się kryzysem bezpieczeństwa

Odnosząc się do słów prezydenta USA Joe Bidena o tym, że "Ameryka powróciła do Europy", Bogusław Liberadzki powiedział, że słowa cieszą zwłaszcza jego ugrupowanie i świadczą o zerwaniu ze złą i szkodliwą polityką Donalda Trumpa, który "wszystko przeliczał na pieniądze".

- W Parlamencie Europejskim jest refleksja na temat tego, że w kontekście bezpieczeństwa, powinniśmy zewrzeć szeregi, wzmocnić poziom integracji wewnętrznej, bo Unia Europejska jest naszą wspólnotą, a każdy, kto ją osłabia, działa na korzyść naszych partnerów, którzy mało życzliwie patrzą na naszą integrację - podkreślił Bogusław Liberadzki.

Posłuchaj
23:07 PR24_mp3 2021_02_26-15-32-55.mp3 B. Liberadzki o relacjach na linii USA-Europa ("Gość PR24")

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: Antoni Trzmiel

Gość: prof. Bogusław Liberadzki (poseł do Parlamentu Europejskiego, SLD)

Data emisji: 26.02.2021

Godzina: 15.32

Czytaj także

Marcin Ociepa: Joe Biden może zaostrzyć politykę wobec Rosji

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 08:00
- Kongresmeni, senatorowie czy kandydaci na prezydenta USA zawsze prześcigają się w realizowaniu zobowiązań wobec NATO i jej wschodniej flanki. Joe Biden jest postrzegany raczej jako ten, który politykę wobec Rosji może nawet zaostrzyć - wskazywał w Polskim Radiu 24 wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa (Porozumienie).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Parys: nowa administracja USA wyraźnie pomija temat Nord Streamu 2

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 15:25
- Nowa administracja amerykańska w swojej polityce zagranicznej bardzo się kieruje motywacjami wewnętrznymi. Cały czas prowadzona jest walka ideologiczna z dziedzictwem prezydentury Donalda Trumpa - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Parys, były minister obrony narodowej.
rozwiń zwiń