X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Dr Targalski: plan Trumpa zakłada przejęcie Partii Republikańskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2021 09:10
- Główna rozgrywka polega nie na tym, by założyć nową partię, ale by przejąć Partię Republikańską. Temu m.in. będzie służyła konferencja konserwatystów w Orlando, którą zaplanowano na najbliższą sobotę. Przemówienie ma wygłosić również Donald Trump - powiedział dr Jerzy Targalski.
Dr Jerzy Targalski
Dr Jerzy TargalskiFoto: PR24

Jak wskazała prowadząca rozmowę Dorota Kania, według jednego z sondaży, gdyby Donald Trump zdecydował się na założenie partii, to prawie połowa Republikanów porzuciłaby dotychczasowe ugrupowanie i dołączyła do byłego prezydenta USA.

donald trump forum 1200 .jpg
Podział wśród Republikanów? Ekspert o możliwych scenariuszach dot. przyszłości Trumpa

- Główna rozgrywka polega nie na tym, by założyć nową partię, ale by przejąć Partię Republikańską. Temu m.in. będzie służyła konferencja konserwatystów w Orlando, którą zaplanowano na najbliższą sobotę. Przemówienie ma wygłosić również Trump. Jego plan zakłada właśnie przejęcie Partii Republikańskiej - wskazał dr Jerzy Targalski.

Posłuchaj
09:42 PR24_mp3 2021_02_23-07-47-30.mp3 Komentarz dr. Jerzego Targalskiego do wydarzeń z polityki międzynarodowej ("Temat dnia/Gość PR24")

Ponadto w audycji ekspert mówił również o konfliktach, jakie pojawiają się między korporacjami Big Tech a rządami poszczególnych państw oraz o sytuacji wewnętrznej w Birmie.

***

Tytuł audycji: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Dorota Kania
Gość: dr Jerzy Targalski
Data emisji: 23.02.2021
Godzina emisji: 07.47

Polskie Radio 24/db

Czytaj także

Koniec procesu impeachmentu Trumpa. Dr Targalski: droga dla niego jest teraz otwarta

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 10:15
- Jestem raczej sceptykiem co do tego, czy Donald Trump będzie kandydował w kolejnych wyborach prezydenckich. Chodzi o to, żeby mieć określone poparcie, by wygrać wybory, a rozbicie w Partii Republikańskiej nie będzie temu sprzyjało - mówił w Polskim Radiu 24 dr Jerzy Targalski, ekspert ds. służb specjalnych.
rozwiń zwiń