X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Maciej Kożuszek: Donald Trump był zastrzykiem optymizmu dla prawicy na całym świecie

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 12:00
- Donald Trump poświęcił ostatnie dni swojej prezydentury na przypomnienie swoich dokonań. Na pewno nie był złym prezydentem - powiedział w Polskim Radiu 24 Maciej Kożuszek ("Gazeta Polska").
Donald Trump
Donald TrumpFoto: NumenaStudios / Shutterstock.com

20 stycznia 2021 roku zaprzysiężony zostanie 46. prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden. Tym samym swoje urzędowanie skończy Donald Trump.

Posłuchaj
19:39 _PR24_AAC 2021_01_20-10-08-42.mp3 Maciej Kożuszek: Donald Trump na pewno nie był złym prezydentem (Temat Dnia/Gość PR24)

USA PAP-1200.jpg
Ambasador Polski przy UE: zawsze wspieraliśmy silne relacje między Unią a USA

"Trump nie był najgorszym prezydentem"

Maciej Kożuszek wskazywał, że wiele można powiedzieć o Donaldzie Trumpie, ale nie to, że był dla Stanów Zjednoczonych złym prezydentem. - Nie był najgorszy, ma wiele sukcesów na swoim koncie. Jego wypowiedzi były zastrzykiem optymizmu dla prawicy na całym świecie i wszystkich, którzy wyznają wartości tradycyjne, chrześcijańskie - mówił.

Czytaj także:

Dziennikarz zwracał uwagę, że to m.in. dzięki Trumpowi projekt Nord Stream 2 wisi dzisiaj na włosku. - Przyczyniły się do tego jego decyzje o sankcjach wobec firm, które uczestniczą w budowie rurociągu - powiedział.

- Donald Trump nie spełnił ekologicznych oczekiwań lewicy i zrobił z USA potęgę, jeżeli chodzi o wydobycie gazu z łupków. To również jego wielkie osiągnięcie - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Tytuł audycji: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Michał Rachoń
Gość: Maciej Kożuszek (dziennikarz, "Gazeta Polska")
Data emisji: 20.01.2021
Godzina emisji: 10.08

ks

Czytaj także

Prof. Ryba: gdyby USA chciały wywrócić swoją politykę do góry nogami, musiałyby zaszkodzić własnym interesom

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 10:30
- Obecnie rozstrzygają się losy dominacji i przywództwa Stanów Zjednoczonych w światowej polityce. Pojawiają się pytania, czy mogą sobie pozwolić na to, by zejść do poziomu mocarstwa regionalnego. Odpowiedź  brzmi: nie mogą. Spowodowałoby to najprawdopodobniej w USA duży kryzys gospodarczy - powiedział prof. Mieczysław Ryba, politolog z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaproszenie na szczyt i nadzieja na poprawę stosunków. Szefowie KE i RE o nowym prezydencie USA

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 10:08
Szef Rady Europejskiej zaproponował stworzenie nowego paktu Unii ze Stanami Zjednoczonymi. Charles Michel mówił o tym na sesji plenarnej Europarlamentu i zaprosił do Brukseli Joe Bidena, który dziś zostanie zaprzysiężony na nowego prezydenta USA. Przewodnicząca Komisji mówiła o przyjacielu Europy w Białym Domu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ambasador Polski przy UE: zawsze wspieraliśmy silne relacje między Unią a USA

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 12:49
Unia Europejska potrzebuje silnego partnerstwa z USA, by sprostać globalnym wyzwaniom - pisze na łamach portalu EURACTIV ambasador Polski przy Unii Andrzej Sadoś w dniu zaprzysiężenia Joe Bidena na prezydenta USA. Nowe otwarcie w unijno-amerykańskich relacjach jest obecnie jednym z priorytetów europejskiej polityki zagranicznej.
rozwiń zwiń