X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Propozycje Trójki na sylwestra. Narkiewicz-Jodko: mamy bardzo interesujący program

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2020 14:55
- Ponieważ w większości spędzimy tego sylwestra w domach, to mam nadzieję, że nasza oferta muzyczna spotka się z pozytywnym czy wręcz entuzjastycznym przyjęciem. Każda z anten przygotowuje bardzo interesujący program sylwestrowy - mówił w Polskim Radiu 24 Michał Narkiewicz-Jodko, dyrektor Programu 3 Polskiego Radia.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Michał Narkiewicz-Jodko opowiadał o sylwestrowych propozycjach radiowej Trójki: - Przygotowujemy koncert zespołu Luxtorpeda, na koncert zapraszamy 31 grudnia od godz. 21.00. Po koncercie towarzyszyć nam będą sety didżejskie: Mike Polarny, Michał Margański i DJ Bird. Kończymy naszą imprezę sylwestrową 1 stycznia o 6.00 - zachęcał.

konc.jpg
Koncertowy Sylwester Polskiego Radia

- Koncert zespołu Luxtorpeda będzie transmitowany również w mediach społecznościowych Programu 3 oraz Agencji Muzycznej PR, na pozostałe sety didżejskie zapraszamy na antenę Trójki - mówił gość audycji.

Program 3 Polskiego Radia przygotował również interesujący program muzyczny na 1 stycznia. - Będą to bardzo ciekawe koncerty wielkich gwiazd, które odbyły się i zostały zarejestrowane w studio im. A. Osieckiej w Programie 3 PR. Przypomnimy koncerty Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa, Diany Krall, Pink oraz wspaniały koncert Raya Wilsona - zapraszał Michał Narkiewicz-Jodko.

Dyrektor Trójki mówił także o planach anteny na 2021 r. - Trójka, która zawsze była programem w dużej części muzycznym, ma swoje plany na przyszły rok, związane zarówno ze studiem im. A. Osieckiej, jak i koncertami plenerowymi. Marzy mi się powrót do niedzielnych koncertów w Programie 3, a także duża, letnia marka koncertowa. Program 1 ma "Lato z Radiem", czas na Trójkę. Chciałbym także otworzyć scenę studia im. A. Osieckiej dla młodych wykonawców, debiutantów. To zachęta, wesół z Agencją Muzyczną, do przygotowywania nowych wydawnictw i kreowania nowych zjawisk na polskiej scenie muzycznej - zaznaczył.

Posłuchaj
07:16 _PR24_AAC 2020_12_29-13-49-32.mp3 29.12.2020 Michał Narkiewicz-Jodko (Polskie Radio 24 / Temat dnia/Gość PR24)

- Na muzykę jest zawsze przestrzeń, pytanie tylko w jakiej formie będziemy ja podawali, czy tylko antenowej, streamingowej, online, czy wydawnictw fizycznych, jak płyty CD. Muzyka nie zginie - dodał Michał Narkiewicz-Jodko.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: Temat dnia / Gość PR24

Prowadzący: Antoni Trzmiel

Gość: Michał Narkiewicz-Jodko, dyrektor Programu 3 Polskiego Radia

Data emisji: 23.12.2020

Godzina emisji: 13.50

PR24/ka

Czytaj także

Sylwester z Polskim Radiem

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 13:00
Polskie Radio na sylwestrowy wieczór przygotowało propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Radiowa impreza z udziałem dziennikarzy, wspaniałych gwiazd m.in.: Jareckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojciecha Cugowskiego, Lanberry, Izabeli Trojanowskiej, Łąki Łan, Kamp! i muzyków Filharmonii Narodowej, odbędzie się bez ograniczeń liczby uczestników. Zapraszamy do wspólnego świętowania i powitania Nowego Roku z Polskim Radiem.
rozwiń zwiń