X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Tomasz Sakiewicz: zachowanie opozycji destrukcyjne dla Polski

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2020 13:00
- Lider intelektualno-charyzmatyczny Borys Budka i lider ideowo-estetyczny Marta Lempart to najlepsze co mogło przydarzyć się w tych trudnych czasach ekipie rządzącej - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".
Tomasz Sakiewicz
Tomasz Sakiewicz Foto: PR24/AK

Tomasz Sakiewicz ocenił w Polskim Radiu 24, że zachowanie polityków totalnej opozycji jest destrukcyjne dla Polski. - Tzw. Strajk Kobiet stał się osią obrotu dla lewicy i elektoratu lewicowo-liberalnego - powiedział.

Posłuchaj
23:23 _PR24_AAC 2020_11_30-10-34-13.mp3 Tomasz Sakiewicz: zachowanie opozycji destrukcyjne dla Polski (Temat Dnia/Gość PR24)

- Na Strajku Kobiet najbardziej traci niewyraźna światopoglądowo Platforma Obywatelska, która dotychczas przyciągała elektorat zarówno centrolewicowy, jak i część tego konserwatywnego. Podpalanie kościołów i wulgarność odstrasza inteligencję wielkomiejską, która popierała PO - wskazywał.

PAP opozycja Sejm 1200.jpg
"Opozycja osłabia pozycję Polski". Politycy komentują wydarzenia tygodnia

"Na lewicowym radykalizmem PO długo nie pociągnie"

Sakiewicz zwraca uwagę na to, że kompromis aborcyjny i wizja polityki chrześcijańsko-demokratycznej są dziś problemem dla PO i PSL, które wg niego wspierają to, aby polityka Unii Europejskiej była odzwierciedleniem polityki niemieckiej. - Oni oddali politykę zagraniczną w pełni Niemcom - mówił.

- Grzegorz Schetyna jest o tyle sprytniejszy od innych polityków Platformy Obywatelskiej, że zdaje sobie sprawę z tego, że na lewicowym radykalizmie PO długo nie pociągnie - powiedział.


Posłuchaj w PR24:

Według gościa Polskiego Radia 24 twórcą obecnej opozycji jest Jarosław Kaczyński, ponieważ lepszej opozycji nie mógłby sobie wyobrazić. - Lider intelektualno-charyzmatyczny Borys Budka i lider ideowo-estetyczny Marta Lempart to najlepsze co mogło się przydarzyć PiS-owi - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: Temat dnia / Gość PR24

Prowadzący: Michał Rachoń

Gość: Tomasz Sakiewicz ("Gazeta Polska")

Data emisji: 30.11.2020

Godzina emisji: 10.35

ks

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jachira wyrwała kartki z konstytucji. Polityk Solidarnej Polski: haniebny czyn

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020 00:15
- Ta władza nie ma prawa ustanawiać roku 2021 Rokiem Konstytucji 3 Maja, skoro łamie obecną ustawę zasadniczą - oceniła w Sejmie poseł Klaudia Jachira (KO), wyrywając kartki z egzemplarza ustawy zasadniczej. Posłowie Janusz Kowalski (SP) i Jacek Ozdoba (PiS) zarzucili marszałek Kidawie-Błońskiej brak reakcji na ten incydent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Marciniak: aktywność Szymona Hołowni mobilizuje zdigitalizowanych wyborców

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020 14:23
- Część wyborców szuka "trzeciej drogi". W dużym stopniu to wyborcy nowi, a Szymon Hołownia dociera do nich w sposób bardzo prosty i łatwy. Być może jego aktywność w mediach społecznościowych mobilizuje nowe pokolenie wyborców, pokolenie zdigitalizowane w większym stopniu niż tradycyjni wyborcy PO czy PiS - mówiła w Polskim Radiu 24 prof. Ewa Marciniak, politolog z UW.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dzisiaj sytuacja nie sprzyja dyskusjom". Tomasz Siemoniak o dopuszczalności aborcji

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2020 08:55
- Stanowisko PO ws. aborcji przesuwa się obecnie w kierunku liberalizacji prawa. Proces, który uruchomił prezes PiS Jarosław Kaczyński może paradoksalnie, wbrew intencjom, o ile nie były tylko polityczne, doprowadzić do znaczącej liberalizacji ustawy w przyszłości - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Siemoniak, poseł Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń