X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jarosław Kaczyński w rządzie. Publicysta: zapewni dobrą współpracę resortów

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2020 18:37
- To jest dobra nominacja. Mam wrażenie, że do tej pory mieliśmy do czynienia w rządzie z bardzo poważnym konfliktem między resortami siłowymi, obecność Jarosława Kaczyńskiego pozwoli uspokoić te relacje - powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Wybranowski, publicysta. 
Wojciech Wybranowski
Wojciech WybranowskiFoto: PR24

Od 9 października obowiązuje zarządzenie ws Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych. W skład komitetu, którym będzie kierował wicepremier Jarosław Kaczyński, wchodzą też ministrowie: obrony, sprawiedliwości, spraw wewnętrznych, spraw zagranicznych i koordynator służb specjalnych.

EN_Kaczyński 1200.jpg
Opublikowano zarządzenie ws. komitetu, którym będzie kierował wicepremier Jarosław Kaczyński

"Pozwoli uspokoić relacje między resortami"

Jak ocenił gość Polskiego Radia, obecność Jarosława Kaczyńskiego w składzie rządu - w randze wicepremiera - pozwoli uspokoić nastroje w Radzie Ministrów. - To jest dobra nominacja. Mam wrażenie, że do tej pory mieliśmy do czynienia w rządzie z bardzo poważnym konfliktem między resortami siłowymi - między Mariuszem Kamińskim, Mariuszem Błaszczakiem, a Zbigniewem Ziobro. Te konflikty były bardzo poważne, szczególnie na linii dwaj Mariusze - Zbigniew Ziobro - zauważył publicysta. 

Czytaj także: 

- Obecność Jarosława Kaczyńskiego, jako szefa komitetu, pozwoli uspokoić relacje między tymi resortami, a także zapewnić dobrą współpracę  - dodał. 

W rozmowie także komentarz gościa "Tematu dnia" do rekonstrukcji rządu, oraz do nominacji Przemysława Czarnka na szefa resortu nauki i edukacji. Zachęcamy do wysłuchania nagrania. 

***

Audycja: "Temat dnia"

ProwadzącyTadeusz Płużański

Gość: Wojciech Wybranowski (publicysta)

Data emisji: 10.10.2020

Godzina emisji: 17.47

mbl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Kaczyński wicepremierem. "Będzie na pewno bardzo dużym wzmocnieniem naszego rządu"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2020 16:50
Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, został wskazany przez Mateusza Morawieckiego na wicepremiera. Polityk pokieruje Komitetem ds. Bezpieczeństwa Państwa. Jak przebiegała jego dotychczasowa kariera polityczna?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Będzie wierny linii programowej PiS". Prof. Waldemar Paruch o Przemysławie Czarnku

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 09:56
- Nominacja dla prof. Przemysława Czarnka nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. Znam go od kilku lat i mam bardzo dobrą opinię o jego zdolnościach zarządzania - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Waldemar Paruch, politolog z UMCS.
rozwiń zwiń