X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Powszechny Spis Rolny. Rzecznik GUS: będzie realizowany głównie zdalnie

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2020 10:45
- Pandemia wpłynęła na naszą decyzję. 30 września Centralne Biuro Spisowe wydało komunikat o zawieszeniu działań rachmistrzów w terenie - mówiła w Polskim Radiu 24 Karolina Banaszek, rzecznik Głównego Urzędu Statystycznego.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Trwający od 1 września Powszechny Spis Rolny wkracza w trzecią fazę. Na początku października rachmistrzowie mieli ruszyć w teren i przeprowadzać wywiady bezpośrednio z rolnikami, jednak sytuacja związana z epidemią koronawirusa zmusiła GUS do zmiany tej decyzji.

Powszechny Spis Rolny będzie przeprowadzony w Polsce do 30 listopada. Udział w nim jest dla gospodarstw rolnych obowiązkowy. Więcej informacji na temat spisu można znaleźć pod adresem spisrolny.gov.pl.

Posłuchaj
08:22 PR24_MPLS 2020_10_02-09-20-59.mp3 Karolina Banaszek o zasadach przeprowadzenia Powszechnego Spisu Rolnego ("Temat dnia/Gość PR24")

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Karoliną Banaszek.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: Błażej Prośniewski

Gość: Karolina Banaszek, rzecznik GUS

Data emisji: 02.10.2020

Godzina emisji: 09.20

Polskie Radio 24/st

Czytaj także

Spis rolny jesienią. GUS przygotowuje rachmistrzów do pracy podczas epidemii

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2020 07:22
Główny Urząd Statyczny przygotowuje się do przeprowadzenia jesiennego spisu rolnego w warunkach epidemii - bez wywiadów bezpośrednich. Jeśli jednak sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, rachmistrze ruszą w teren - poinformowała rzecznik GUS Karolina Banaszek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nie interesują nas dane dotyczące majątku rolników". Rzecznik GUS o spisie rolnym

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020 10:30
- Nie będziemy pytać o wartość dochodów czy o to, ile dane gospodarstwo rolne zarabia - tłumaczyła w Polskim Radiu 24 Karolina Banaszek, rzecznik prezesa Głównego Urzędu Statystycznego.
rozwiń zwiń