X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Czas na pracę i głębokie reformy państwa". Cezary Krysztopa o nowej umowie koalicyjnej

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2020 12:25
- Powstaje taki układ, który w wyniku pacyfikacji mniejszych koalicjantów będzie łatwiej sterowalny, co powinno służyć głębokim reformom - mówił w Polskim Radiu 24 Cezary Krysztopa, szef portalu Tysol.pl
Audio
  • C. Krysztopa o nowej umowie koalicyjnej ("Gość PR24")
Liderzy Zjednoczonej Prawicy podczas rozmów w Sejmie
Liderzy Zjednoczonej Prawicy podczas rozmów w SejmieFoto: Twitter

W sobotę około południa zostanie podpisana nowa umowa koalicyjna Zjednoczonej Prawicy. Odbędzie się to podczas wspólnej konferencji prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego, lidera Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro i szefa Porozumienia Jarosława Gowina.

Kształt nowego porozumienia koalicyjnego został zatwierdzony przez prezydium komitetu politycznego PiS. Na podstawie nowej umowy koalicyjnej ma zostać przeprowadzona rekonstrukcja rządu, w ramach której Solidarna Polska i Porozumienie stracą po jednym resorcie. Do rządu wejdzie natomiast prezes PiS Jarosław Kaczyński.


facebook jarosław kaczyński free 1200.jpg
Większość Polaków popiera politykę Jarosława Kaczyńskiego. Nowy sondaż

"Dwa aspekty nowej umowy"

- Są dwa aspekty podpisania umowy koalicyjnej: wewnętrzny i zewnętrzny. Ten pierwszy wiąże się z prawem obywateli do tego, by rządzący wzięli się do pracy po wyborach, czyli do głębokich reform państwa. Ten drugi natomiast z tym, że w wyniku procedowanej ustawy o ochronie zwierząt nastąpiły przetasowania i konflikty w samym elektoracie - powiedział publicysta.

Jak dodał, elektoratowi może się nie podobać "wchodzenie rolnikowi z butami do obory". - Obraz, w jaki sposób może to wyglądać, mamy w mediach społecznościowych gdzie nowocześni rolnicy są już widoczni. Tam widać konflikt pomiędzy wyborcami Zjednoczonej Prawicy z miast i wsi - mówił Cezary Krysztopa.


Posłuchaj
12:02 PR24_MPLS 2020_09_25-11-45-03.mp3 C. Krysztopa o nowej umowie koalicyjnej ("Gość PR24")

 

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: red. Ryszard Gromadzki

Gość: Cezary Krysztopa (portal Tysol.pl)

Data emisji: 25.09.2020

Godzina: 11.45

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Odpowiedź na nowe wyzwania". Prof. Reginia-Zacharski o możliwej obecności Jarosława Kaczyńskiego w rządzie

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2020 10:29
- Zjednoczona Prawica i jej rządy reagują elastycznie i adekwatnie do zmieniającej się rzeczywistości. Nie widzę tutaj niczego zdrożnego. Najważniejszą wartością jest jednak to, że koalicja przetrwała i gwarantuje osiągnięcie większości parlamentarnej - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Jacek Reginia-Zacharski, politolog z Uniwersytetu Łódzkiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zakończy kryzys w Zjednoczonej Prawicy". Publicysta o możliwym wejściu Jarosława Kaczyńskiego do rządu

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2020 09:45
- Pragmatyka prezesa PiS polega na tym, że jeśli on sam znajdzie się w rządzie, to skala potencjalnych tarć w obozie rządzącym będzie mniejsza - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta, Grzegorz Osiecki. Gościem programu był też red. Łukasz Kobeszko. 
rozwiń zwiń