X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Dr Karnkowski: polityka Warszawy polega w dużej mierze na wyrzucaniu pieniędzy w błoto

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 10:50
- Praktyka rządzenia bardzo niszczy wyidealizowany wizerunek złotego dziecka polskiej polityki - mówił w Polskim Radiu 24 dr Krzysztof Karnkowski, socjolog i publicysta ("Gazeta Polska"). - Miasto bardzo hojnie działa wobec niektórych grup - dodał.
Rafał Trzaskowski
Rafał TrzaskowskiFoto: Tomasz Warszewski / Shutterstock.com

Radni Prawa i Sprawiedliwości zarzucają prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu, że nie ma pomysłu na walkę z kryzysem. Prezydent stolicy zapowiedział cięcia w inwestycjach i zmiany w części opłat, bo w 2020 roku dochody miasta spadną o półtora miliarda złotych.

Posłuchaj
19:20 Karnkowski 24 wrzesień 2020 10_08_04.mp3 Krzysztof Karnkowski o przyszłości Rafała Trzaskowskiego (Polskie Radio 24/Temat dnia/Gość PR24) 

"Miasto bardzo hojnie działa wobec niektórych grup"

- To nie wpłynie na jego pozycję lokalną. Warszawscy sympatycy Rafała Trzaskowskiego przyjmują jego tłumaczenia - ocenił Krzysztof Karnkowski. W jego opinii, "polityka warszawskiego samorządu polega w dużym stopniu na wyrzucaniu pieniędzy w błoto".

CZYTAJ RÓWNIEŻ
trzaskowski 20922086 1200.jpg
Czarnek: Trzaskowski to najgorszy prezydent stolicy w ostatnich latach

Za przykład podał zwężenie ronda na pl. Zbawiciela. - Zablokowano pas ruchu, wydzielono go dla użytku właścicieli kawiarni. Praktycznie całe koszty tego przedsięwzięcia poniosło miasto, natomiast zyski z tego są wielokrotnie niższe - powiedział gość PR24. - Miasto bardzo hojnie działa wobec niektórych grup - dodał.

Czytaj także:

"Praktyka rządzenia bardzo niszczy wyidealizowany wizerunek"

- PiS nie przekona sympatyków Rafała Trzaskowskiego, natomiast jest kwestia, jak sprawę będzie eksploatować Lewica - mówił Krzysztof Karnkowski i wskazał na to, że ugrupowanie to krytykuje prezydenta Warszawy. - Coraz trudniej będzie Rafałowi Trzaskowskiemu przekonać do siebie wyborców nieprzekonanych - ocenił.

Według publicysty "praktyka rządzenia bardzo niszczy wyidealizowany wizerunek złotego dziecka polskiej polityki", a prezydent Warszawy "w szerszym obrazie traci na swojej atrakcyjności".

  Więcej w nagraniu.

  ***

  Audycja: Temat dnia / Gość PR24

  Prowadzący: Michał Rachoń

  Goście: dr Krzysztof Karnkowski

  Data emisji: 24.09.2020

  Godzina emisji: 10.08

  PR24/ms

  Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
  aby dodać komentarz
  brak