X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Hanna Gill-Piątek: po wakacjach planujemy ofensywę legislacyjną

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 15:47
- Ciągłość instytucji państwowych jest dla nas ważna. Jako Lewica uważamy wybory prezydenckie za zamknięte. Wszyscy starali się doprowadzić do tego, żeby się odbyły. Teraz skupiamy się na pracy dla Polski, tak jak obiecaliśmy wyborcom - powiedziała w Polskim Radiu 24 Hanna Gill-Piątek, poseł Lewicy.
Hanna Gill-Piątek
Hanna Gill-PiątekFoto: PR24/TB

Tematem audycji było czwartkowe zaprzysiężenie prezydenta na II kadencję. - Lewica umówiła się, że na zaprzysiężenie Andrzeja Dudy przyjdzie, kto chce i kto może, ciągłość instytucji państwowych jest jednak dla nas ważna. Wybory prezydenckie jako Lewica uważamy za zamknięte. Powinniśmy uznać, że były one ważne. Wszyscy starali się doprowadzić do tego, żeby one się odbyły. Teraz skupiamy się na pracy dla Polski, tak jak obiecaliśmy wyborcom. Po wakacjach planujemy ofensywę legislacyjną - przyznała Hanna Gill-Piątek.

1200_żołnierze_EN.jpg
Prezydent ponownie obejmie zwierzchnictwo nad Siłami Zbrojnymi RP [RELACJA]

Odniosła się również do manifestu przedstawicielek Lewicy, który miał miejsce dzisiaj w Sejmie. - Kobiety założyły na siebie kolorowe sukienki i usiadły tak, by na sali sejmowej był widoczny tęczowy pasek. Uważaliśmy, że należy delikatnie zamanifestować, że jesteśmy z osobami LGBT, wokół których toczy się ostatnio nagonka - zwróciła uwagę.

Czytaj także:

Poseł Lewicy doceniła także obecność na Zgromadzeniu Narodowym byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. - Oznacza ona, że państwo jest dla nas ważne - podkreśliła.

Posłuchaj
20:19 PR24_MPLS 2020_08_06-15-08-47.mp3 Hanna Gill-Piątek o zaprzysiężeniu prezydenta i ważności jego wyboru (Temat Dnia/Gość PR24)

W audycji również szerzej o Lewicy i Koalicji Obywatelskiej.

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Antoni Trzmiel
Gość: Hanna Gill-Piątek (Lewica)
Data emisji: 06.08.2020
Godzina emisji: 15.09

Polskie Radio 24/pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Jabłoński: bojkot zaprzysiężenia prezydenta to brak szacunku do obywateli

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 10:10
- Przez ostatnie lata mieliśmy obyczaj budowany na totalnej negacji. Przybiera to coraz większe kształty - wskazywał w Polskim Radiu 24 prof. Arkadiusz Jabłoński, socjolog z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Duda: moja dłoń zawsze pozostaje wyciągnięta

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 12:48
- Po wieczorze wyborczym zaprosiłem Rafała Trzaskowskiego do Pałacu Prezydenckiego, żeby podać mu rękę i pokazać społeczeństwu, że zakończyła się kampania. Liczę, że mój następca też zaprosi swojego konkurenta do Pałacu - podkreślił w orędziu prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karnowski o zachowaniu posłów opozycji podczas zaprzysiężenia: mocny sygnał wskazujący na jej słabość

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 13:24
- Decydując się na takie gesty, w takim momencie, opozycja rezygnuje z polityczności, z poważnej walki o głosy Polaków. Składa się to również na obraz jej niepowagi, a słowo to jest chyba czymś najgorszym, co może usłyszeć polityk - powiedział Michał Karnowski z tygodnika "Sieci".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy na II kadencję. Zobacz pełną treść przemówienia

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 12:58
Poniżej treść orędzia prezydenta Andrzeja Dudy wygłoszonego przed Zgromadzeniem Narodowym po ponownym zaprzysiężeniu na urząd Prezydenta RP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Możemy otaczać się serdecznością i życzliwością". II kadencja Pierwszej Damy

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 13:00
Agata Kornhauser-Duda została po raz drugi Pierwszą Damą. Od 26 lat jest żoną Andrzeja Dudy, z wykształcenia jest germanistką. Od pięciu lat angażuje się w działalność społeczną i charytatywną, towarzyszy mężowi w spotkaniach z dyplomatami.
rozwiń zwiń