X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Posłowie Lewicy z barwami LGBT na zaprzysiężeniu prezydenta. Publicysta: dalsze podgrzewanie atmosfery

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 11:38
- Posłowie Lewicy poruszają się w tych samych schematach. Być może nie wiedzą, że jeśli będą robić to, co do tej pory, to ich wyniki będą również takie, jak do tej pory, a jakie one są, doskonale wiemy - powiedział publicysta Wojciech Mucha.
Posłowie Lewicy w Sejmie z flagą LGBT
Posłowie Lewicy w Sejmie z flagą LGBTFoto: PAP/Rafał Guz

Tęczowa flaga w rękach posłów Lewicy ubranych w kolory symbolizujące tęczową flagę, niektórzy z maseczkami na twarzy w podobnych barwach. Seria manifestacji nie ominęła również inauguracji drugiej kadencji prezydenta Andrzeja Dudy.

1200_LGBT_shutter.jpg
Karanie za "strefę wolną od LGBT". Samorządowiec: nie możemy dać się zaszantażować
Posłuchaj
05:32 PR24_MPLS 2020_08_06-10-50-57.mp3 Wojciech Mucha o zachowaniu posłów Lewicy podczas uroczystości zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy na drugą kadencję ("Temat dnia/Gość PR24")

Sprzeciw polskiego społeczeństwa

Wielki spór cywilizacyjno-kulturowy toczy się w całej Europie, jednak zdaniem prowadzącego audycję Michała Rachonia, w naszym kraju jest on "najgorętszy".

- Dzieje się tak dlatego, że polski rząd i społeczeństwo wyraźnie pokazują, iż model proponowany na Zachodzie, model związany z ideologią LGBT i próba przeforsowania go, by był dominujący lub przynajmniej równorzędny i aspirujący do dominującego wzorca kulturowego, nie podoba się w naszym kraju – stwierdził Wojciech Mucha.

piechna wieckiewicz paulina 1200.jpg
Piechna-Więckiewicz: obraza uczuć religijnych to kwestia subiektywna

"Poruszają się w tych samych schematach"

Publicysta, oceniając zachowanie posłów Lewicy, stwierdził, że "poruszają się w tych samych schematach". - Być może nie wiedzą, że jeśli będą robić to, co do tej pory, to ich wyniki będą również takie, jak do tej pory, a jakie one są, doskonale wiemy. To próba dalszego podgrzewania atmosfery po tym, do czego doszło na Krakowskim Przedmieściu, gdy "udekorowano" pomnik Chrystusa flagą LGBT i maseczką z symbolem anarchistów - wskazał.  

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Michał Rachoń
Gość: Wojciech Mucha, publicysta
Data emisji: 06.08.2020
Godzina emisji: 10.51

Polskie Radio 24/db

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Publicysta: elity III RP cierpią na niedostatek prestiżu

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 09:46
- Naród po raz kolejny pokazał niektórym politykom przy urnie wyborczej, że nie przyjmuje ich już jako sędziów moralności czy twórców nastrojów mas. To ich najbardziej boli, z tym najbardziej nie mogą się pogodzić - odniósł się do postawy zademonstrowanej przez znanych polskich polityków wobec zaprzysiężenia Andrzeja Dudy Jakub Pacan z "Tygodnika Solidarność".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Jabłoński: bojkot zaprzysiężenia prezydenta to brak szacunku do obywateli

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 10:10
- Przez ostatnie lata mieliśmy obyczaj budowany na totalnej negacji. Przybiera to coraz większe kształty - wskazywał w Polskim Radiu 24 prof. Arkadiusz Jabłoński, socjolog z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
rozwiń zwiń