X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Kolejna edycja akcji BohaterON. Agnieszka Łesiuk-Krajewska: łączymy pamięć z pomocą

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020 16:20
- Chcemy ludzi jeszcze bardziej zaangażować, żeby nie tylko wysłali indywidualny hołd poprzez kartkę, ale dali coś od siebie, mogli realnie pomóc naszym bohaterom za naszą sprawą - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Łesiuk-Krajewska z BohaterON, projektu mającego na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. 
Na zdjęciu Janusz Gołuchowski ps. Orwicz razem z organizatorką akcji BohaterON Agnieszką Łesiuk-Krajewską
Na zdjęciu Janusz Gołuchowski ps. Orwicz razem z organizatorką akcji BohaterON Agnieszką Łesiuk-KrajewskąFoto: BohaterON/Facebook

Dzięki kolejnej, piątej już odsłonie kampanii BohaterON - włącz historię, Powstańcy Warszawscy otrzymają ponownie kartki z podziękowaniami za ich walkę. Ideą akcji jest okazanie szacunku bohaterom.

Posłuchaj
24:16 Bohateron 29 lipiec 2020 15_33_35.mp3 Agnieszka Łesiuk-Krajewska o akcji BohaterON (Polskie Radio 24/Temat dnia/Gość PR24)

"Podwójna moc" kartki

Agnieszka Łesiuk-Krajewska wskazała na to, że w tym roku w kampanii zaszły zmiany. Jak powiedziała, działanie, z którego BohaterON najbardziej jest znany, "kartka dla Powstańca", odbędzie się w innej formie. - Będzie wyłącznie online i będzie miała podwójną moc - poinformowała.

Gość PR24 mówiła, że "akcja z roku na roku zbiera coraz większą ilość korespondencji dla bohaterów". - Powstańcy cieszą się bardzo z tych listów i kartek, ale są pokoleniem, które każdemu chciałoby odpisać - podkreśliła. Dlatego zachęca się do pozostawienia na kartce numeru telefonu, żeby mieli szansę zadzwonić.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
glinski 1200.jpg free
Ruszyła V edycja akcji "BohaterON". Gliński: powstańcy to dla nas symbol najważniejszych wartości

"Łączymy pamięć z pomocą"

- Kartkę możemy wysłać przeznaczając na to 10, 50 lub 100 złotych - powiedziała przewodnicząca komitetu organizacyjnego kampanii BohaterON. Wynika to faktu, że "potrzeby są coraz większe", zwłaszcza w czasie pandemii. - Od ponad czterech lat dowozimy obiady, przeprowadzamy remonty, opiekujemy się naszymi bohaterami. Chcemy ludzi jeszcze bardziej zaangażować, żeby nie tylko wysłali indywidualny hołd poprzez kartkę, ale dali coś od siebie, mogli realnie pomóc naszym bohaterom za naszą sprawą. Nikomu nie odmawiamy pomocy, opiekujemy się każdym powstańcem, który do nas dzwoni - zaznaczyła.

- Ta kartka ma nam w tym pomóc. To bardzo ważne. Łączymy pamięć z pomocą - dodała Agnieszka Łesiuk-Krajewska .

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja:" Temat dnia"

Prowadzący: Antoni Trzmiel

Gość: Agnieszka Łesiuk-Krajewska, inicjatorka projektu BohaterON

Data emisji: 29.07.2020

Godzina emisji: 15.33

ms, IAR, pr24


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Niektórzy czytali te listy ze łzami w oczach". Podsumowanie akcji "Kartka dla Powstańca"

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2020 14:55
 - W ostatniej edycji zmieniliśmy formułę. Po raz pierwszy nie drukowaliśmy ogólnodostępnych kartek i spodziewaliśmy się, że w tym roku tych kartek i korespondencji będzie mniej. A ta ilość, która do nas spłynęła, to są kartki właśnie robione ręcznie - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Łesiuk-Krajewska, przedstawicielka akcji BohaterON, opowiadając o ostatniej edycji "Kartki dla Powstańca".
rozwiń zwiń