X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"W drugiej kadencji stawia na ambitne inwestycje". Rafał Bochenek o prezydencie

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2020 14:00
- Nie tylko CPK, ale i Fundusz Dróg Samorządowych są w centrum uwagi Andrzeja Dudy jako prezydenta drugiej kadencji - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Rafał Bochenek.
Rafał Bochenek
Rafał Bochenek Foto: PR24/AK

Gość PR24 kreślił przyszłość na polskiej scenie politycznej po wyborach prezydenckich, które wygrał prezydent Andrzej Duda. To będzie jego druga i zarazem ostatnia możliwa kadencja.

- Za nami wielomiesięczna kampania wyborcza, bo Andrzej Duda rozpoczął ją już w lutym. Polacy zaufali mu i postawili na kontynuację tego co zaproponował pięć lat temu. Jest osobą wiarygodną, nie jest natomiast przedstawicielem salonu warszawskiego - mówił polityk PiS.

Andrzej Duda 1200 PAP.jpg
Nowa kadencja prezydenta Andrzeja Dudy. Jaka będzie?

Mówiąc o priorytetach tej prezydentury, Rafał Bochenek powiedział, iż Andrzej Duda kreślił je bardzo wyraźnie wyliczając między innymi ambitne inwestycje, zarówno rządowe jak i samorządowe. - Chodzi nie tylko o Centralny Port Komunikacyjny, ale i Fundusz Dróg Samorządowych - wyliczał gość PR24. Przypomniał też o bonie turystycznym jako inicjatywie Głowy Państwa.

Odnosząc się do inicjatywy prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego na temat stworzenia obywatelskiego i ponadpartyjnego ruchu, Rafał Bochenek powiedział że nie od dziś wiadomo, iż rola Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta stolicy jest dla niego niewygodna, ale jak powiedział, nie wierzy w ruch który on chce stworzyć.

Posłuchaj

21:27 _PR24_AAC 2020_07_19-13-08-35.mp3 R. Bochenek o drugiej kadencji prezydenta ("Gość PR24")

- On źle się czuje w gorsecie samorządowca bo to praca organiczna, u podstaw, trudna i ciężka, dotycząca realnych problemów ludzi. Kiedy problemy narosły, poszedł na zwolnienie lekarskie. Pozostawał tez głuchy na problemy reprywatyzacyjne - ocenił poseł PiS. Dodał, że ruch obywatelski jaki chce stworzyć Rafał Trzaskowski, to szalupa ratunkowa dla działaczy PO.


Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadząca: Magdalena Złotnicka

Gość: Rafał Bochenek (poseł PiS)

Data emisji: 19.07.2020

Godzina: 13.08


Czytaj także

Stefan Sękowski: Platforma Obywatelska powinna rozważyć własną identyfikację

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2020 14:00
- Platforma Obywatelska jest ciągle za Prawem i Sprawiedliwością, powinna rozważyć własną identyfikację, na razie jest tylko anty-PiS - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta Stefan Sękowski z "Nowej Konfederacji".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Stabilizacja obozu rządzącego". Michał Wróblewski o wyniku wyborów prezydenckich

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2020 10:30
- Opozycję czeka znalezienie nowej formuły. To samo czeka tez obóz Zjednoczonej Prawicy, choć stanowisko premiera Mateusza Morawieckiego jest niezagrożone - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta portalu wp.pl, Michał Wróblewski. Gośćmi audycji byli też: Artur Wróblewski z Uczelni Łazarskiego i Miłosz Manasterski z Agencji Informacyjnej.
rozwiń zwiń