X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wojciech Wybranowski: wielu wyborców nie pamięta afer i tego, co wyrabiała PO

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2020 16:46
- Wszyscy pamiętamy, że PO opowiadała się za legalizacją związków partnerskich. Widać, że Rafał Trzaskowski chce uderzyć w elektorat centro-prawicowy, ale jak widać pamięć wyborców jest kiepska i wielu nie pamięta afer i tego, co wyrabiała PO w zakresie kwestii światopoglądowych - powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Wybranowski, publicysta.
Wojciech Wybranowski
Wojciech WybranowskiFoto: PR24

Rozmowa dotyczyła kampanii prezydenckiej. Kandydat KO Rafał Trzaskowski stwierdził, że jest przeciwko adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. - Wszyscy pamiętamy, że jego partia opowiadała się za legalizacją związków partnerskich. Widać, że Trzaskowski chce uderzyć w elektorat centro-prawicowy. Jak widać pamięć wyborców jest kiepska i wielu nie pamięta afer i tego, co wyrabiała PO w zakresie kwestii światopoglądowych, gdy była u władzy - ocenił Wojciech Wybranowski.

Piotr Wawrzyk 1200.JPG
Piotr Wawrzyk: ekipa Rafała Trzaskowskiego to w dużej mierze ekipa Donalda Tuska
Posłuchaj
13:03 _PR24_AAC 2020_07_04-15-34-06.mp3 Wojciech Wybranowski w rozmowie na temat kampanii prezydenckiej (Temat Dnia/Gość PR24) 

Gość Polskiego Radia 24 odniósł się również do okładki dziennika "Fakt" dotyczącej aktu ułaskawienia prezydenta Andrzeja Dudy. - To obrzydliwa okładka, którą porównałbym do okładki po śmierci syna Leszka Millera. To, co się dzieje trzeba powiązać z informacjami nieprawdziwymi. Wiemy, że Andrzej Duda nie ułaskawił pedofila, a przyczynił się do wniosku rodziny, by uchylić zakaz kontaktu tego człowieka z rodziną - wyjaśnił.  

W audycji również temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne, ocena działań posła PO Sławomira Nitrasa oraz relacje polsko-amerykańskie.

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: Tadeusz Płużański

Gość: Wojciech Wybranowski

Data emisji: 04.07.2020

Godzina: 15.34

pkr

Czytaj także

"PR-owski przekaz dla naiwnych". Marek Pęk o kampanii Rafała Trzaskowskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2020 17:05
- Po wymianie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego Polakom próbuje sprzedać się produkt całkowicie niewiarygodny i nieprawdziwy. Najbardziej oburza mnie wchodzenie przez kandydata z PO w buty prezydenta Andrzeja Dudy. To wszystko PR-owski przekaz dla naiwnych - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Marek Pęk, wicemarszałek Senatu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Publicysta: Rafał Trzaskowski od początku kampanii wykazuje się ignorancją

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2020 15:50
- Poseł PO Sławomir Nitras uważa, że immunitet poselski upoważnia go do chuligańskich zachowań. Nie zauważyłem przy okazji, by ze strony zwolenników prezydenta była taka wulgarność, jak ze strony zwolenników jego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego - powiedział w Polskim Radiu 24 Mateusz Wyrwich, publicysta tygodnika "Niedziela".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Czas skraca się bardziej Rafałowi Trzaskowskiemu". Dr Andrzej Anusz o kampanii prezydenckiej

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2020 21:22
- Mamy jeszcze 6-7 proc. osób, które mogą przesądzić o wyniku wyborów, wobec czego kandydaci będą walczyli do końca. Czas skraca się bardziej Rafałowi Trzaskowskiemu niż Andrzejowi Dudzie i będzie musiał podjąć szybsze i coraz bardziej zdecydowane decyzje - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Andrzej Anusz, politolog z Instytutu Piłsudskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zachowuje się jak mydliny". Publicysta o kampanii Rafała Trzaskowskiego

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2020 15:33
- Z dwójki kandydatów PO to paradoksalnie Małgorzata Kidawa-Błońska potrafiła zająć jakieś stanowisko, natomiast Rafał Trzaskowski zachowuje się jak mydliny. Był człowiek z żelaza, z marmuru, a Rafał Trzaskowski będzie człowiekiem z mydła - powiedział w Polskim Radiu 24 Adrian Stankowski, publicysta. . Gośćmi audycji był też inny publicysta, Wojciech Reszczyński i Andrzej Rafał Potocki z tygodnika "Sieci".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rafał Trzaskowski zaprzecza własnemu programowi". Janusz Kowalski o adopcji dzieci przez pary homoseksualne

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2020 16:01
- Agresywna ideologia LGBT i program, który firmuje Rafał Trzaskowski jest forpocztą zmiany myślenia o rodzinie i życiu społecznym. Karta LGBT podpisana przez Rafała Trzaskowskiego wprost zakładała ingerencję w konstytucyjne prawo rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi poglądami - mówił w Polskim Radiu 24 Janusz Kowalski, poseł Solidarnej Polski.
rozwiń zwiń