X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Senator PiS: mam nadzieję, że Polacy dokonają uczciwego wyboru

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2020 16:00
- Liczę na to, że Polacy dostrzegą, że prezydentura Andrzeja Dudy była uczciwa i społeczna. Biorąc pod uwagę cele, jakie sobie postawiliśmy w 2015 r., to większość tych założeń została zrealizowana - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Włodzimierz Bernacki, senator PiS.
Włodzimierz Bernacki
Włodzimierz BernackiFoto: PR24/Adam Koniecki
pap andrzej duda płońsk 1200.jpg
Prezydent: Polska ma być krajem równych szans dla każdego

- Ostatnie pięć lat, to był czas zmian. Polska rozwijała się, tworzyła programy prorodzinne, zwracała uwagę na sytuację seniorów, rodzin, na to wszystko, co ważne - mówił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania wyborczego w Płońsku.

Andrzej Duda wskazywał ponadto, że rząd Zjednoczonej Prawicy zatrzymał kradzież podatku VAT. - Śmiać mi się chce, kiedy dzisiaj rząd Zjednoczonej Prawicy jest oskarżany przez niektórych z opozycji o to, że kradnie. To złodzieje krzyczą, że kradnie, tak - mówił.

Czytaj także:

Prof. Włodzimierz Bernacki, który był gościem Polskiego Radia 24, podkreślił, że "obecna kampania wyborcza jest bardzo dynamiczna". - Trwa praktycznie od lutego. Zazwyczaj w takich momentach pojawia się zmęczenie materiałem i to w każdym obozie politycznym - tłumaczył.

Posłuchaj
08:13 BERNACKI_PR24_16.06.mp3 Prof. Bernacki: oceny działań prezydenta dokonamy, patrząc przez pryzmat dokonań rządu (Temat dnia/Gość PR24)

- Wybory prezydenckie, które odbędą się 28 czerwca, będą szczególne i istotne. Ocena działań prezydenta Andrzeja Dudy będzie brana pod uwagę przez pryzmat dokonań rządu - podkreślił senator Prawa i Sprawiedliwości.

- Mam nadzieję, że Polacy dokonają uczciwego wyboru, że dostrzegą, że była to prezydentura społeczna. Biorąc pod uwagę cele, jakie sobie postawiliśmy w 2015 r., to większość tych założeń została zrealizowana - stwierdził.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadził: Antoni Trzmiel
Gość: Włodzimierz Bernacki (senator PiS)
Data emisji: 16.06.2020
Godzina emisji: 14.33

PR24/PAP/pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Broni też gospodarczego fundamentu życia Polaków". Prof. Mieczysław Ryba o Karcie Rodziny

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2020 10:18
- Nie ma w Polsce zgody na pomysły typu małżeństwa homoseksualne, adoptowanie przez nie dzieci, czy seksualizację najmłodszych poprzez ideologię LGBT - powiedział prof. Mieczysław Ryba, politolog z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. - W dyskusji wokół tematu rodziny mówimy wręcz o sporze cywilizacyjnym i kulturowym. Karta Rodziny stawia rodzinę jako fundament życia społecznego - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poseł PiS: Karta Rodziny to gwarancja harmonii i stabilności społecznej

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2020 13:33
- Podpisana przez prezydenta "Karta rodziny" gwarantuje, że nasze społeczeństwo i państwo będą opierać się nadal o tradycyjną rodzinę rozumianą jako związek kobiety i mężczyzny. To gwarancja cywilizacyjna - powiedział Zbigniew Rau z Prawa i Sprawiedliwości. Jak do tego dokumentu odnoszą się politycy innych partii?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spychalski: prezydent podkreśla, że szacunek należy się każdemu, bez względu na wyznanie czy preferencje seksualne

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2020 07:44
- Andrzej Duda, mówiąc o ideologii LGBT, podkreślał bardzo ważną rzecz. Każdy z nas jest równy wobec prawa, każdy ma swoje fundamentalne wartości, które może wyznawać, bez względu czy ktoś jest homoseksualny, czy heteroseksualny - powiedział w Polskim Radiu 24 Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta.
rozwiń zwiń