X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Cieszę się, że działania są podjęte". Prof. Modzelewski o rządowej pomocy dla przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020 15:15
- Musimy znaleźć kolejny etap zarządzania gospodarką w sytuacji, jeśli pandemia się przedłuży. Rząd zachowujący się w sposób racjonalny musi wskazać perspektywę pomocy - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Witold Modzelewski, specjalista ds. podatków.
Audio
  • Prof. Witold Modzelewski o gospodarczych działaniach polskiego rządu w obliczu pandemii koronawirusa ("Temat Dnia/Gość PR24")
Prof. Witold Modzelewski
Prof. Witold ModzelewskiFoto: TB/PR24

Tematem audycji była zapowiedź premiera Mateusza Morawieckiego o wprowadzeniu tzw. tarczy antykryzysowej, czyli pakiet wsparcia dla przedsiębiorców w obliczu koronawirusa. - Rząd zachowujący się w sposób racjonalny musi wskazać perspektywę pomocy. Nie wszystkim się to udaje, w tym państwom, które uchodziły za „starą, europejską cywilizację”. Może to banalne, ale pomoc trzeba nieść tym, którzy wymagają pomocy, a nie tym, którzy chcą zarobić na tej pomocy - zaznaczył gość Polskiego Radia 24.

facebook andrzej duda 1200 2.jpg
Prezydent: wkrótce wprowadzimy pakiet antykryzysowy

- Nasze posunięcia ekonomiczne nie mogą być rozwiązaniami bezterminowymi. Jeśli będą trwały za długo, pojawi się szara strefa. Nikt nie utrzyma zamknięcia szkół, uniwersytetów czy restauracji na 5 miesięcy lub na 2 lata. - zwrócił uwagę.

- Musimy znaleźć kolejny etap zarządzania gospodarką w sytuacji, jeśli pandemia się przedłuży. Samo zakazywanie spowoduje, że spadniemy do niższego poziomu kompetencji obsługi klienta. Trzeba pomóc branżom, które nie mają przychodu. Cieszę się, że działania są podjęte i czekamy na szczegóły - stwierdził prof. Witold Modzelewski.

W audycji również o działaniach gospodarczych Unii Europejskiej wobec pandemii koronawirusa.

Więcej w nagraniu.

* * *

Tytuł audycji: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Antoni Opaliński
Gość: prof. Witold Modzelewski (specjalista ds. podatków)
Data emisji: 17.03.2020
Godzina emisji: 14.09

PR24/pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pakiet pomocowy dla firm. Rząd czasowo przywraca handel w niedziele

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020 14:30
W związku z pandemią koronawirusa, czasowe przywrócenie w niedziele zaopatrzenia sklepów i handlu przewiduje rządowy pakiet pomocowy dla firm - podała w środę Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekspert ZBP uspokaja: depozyty Polaków w bankach nie są zagrożone

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020 15:00
- Nie ma podstaw do żadnych obaw, jeśli chodzi o stabilność sektora bankowego w Polsce i bezpieczeństwo depozytów obywateli w bankach. Natomiast sami klienci pokazują, że ufają sektorowi bankowemu - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Przemysław Barbrich ze Związku Banków Polskich. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

212 mld zł na wsparcie dla Polaków. Premier przedstawił szczegóły "tarczy antrykryzysowej"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020 14:54
- Prezentujemy dzisiaj plan na najbliższych kilka miesięcy, dwa, trzy, cztery krytyczne miesiące, w czasie których - mamy nadzieję - epidemia zacznie ustępować, zacznie zmniejszać swój zasięg - podkreślił premier Mateusz Morawiecki
rozwiń zwiń