X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Piotr Apel: doszliśmy do momentu, kiedy władza i opozycja wspólnie szukają najlepszych rozwiązań

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2020 14:57
- Apeluję do wszystkich, byśmy nie szukali tych i nie patrzyli na tych, którzy jątrzą i próbują jakichś politycznych zaczepek, a skupili się na tym, co należy zrobić. A pracy i zajęć jest bardzo dużo - mówił w Polskim Radiu 24 były poseł Kukiz'15 Piotr Apel.
Audio
  • Piotr Apel o działaniach ws. koronawirusa ("Temat dnia / Gość PR24")
Piotr Apel
Piotr ApelFoto: PR24/AK

W środę rząd podjął kilka radykalnych decyzji związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Od poniedziałku placówki oświatowe i uczelnie wyższe będą zamknięte przez co najmniej 2 tygodnie. Jeszcze we wtorek odbyło się posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, w której wzięli udział także przedstawiciele opozycji. Wydarzenia te komentował w Polskim Radiu 24 Piotr Apel.

Libicki1200.jpg
Jan Filip Libicki: władza dobrze radzi sobie z koronawirusem

"Droga do sukcesu"

Piotr Apel zwrócił uwagę na to, że rząd i opozycja zaczęły współpracować, zamiast wzajemnie się zwalczać i wykorzystywać koronawirusa wyłącznie do walki międzypartyjnej.

- Doszliśmy do takiego momentu, kiedy opozycja i partia rządząca mają jeden cel i starają się szukać wspólnie najlepszych rozwiązań. To jest droga do sukcesu. Jeśli będziemy cały czas szukać konfliktu, to źle skończymy - stwierdził.

"Jest bardzo dużo pracy"

Były poseł nie chciał wskazywać osób, które jego zdaniem wciąż próbują wykorzystywać epidemię w walce politycznej. Jak wyjaśnił, "to nie powinno być problemem".

- Apeluję o to do wszystkich, byśmy nie szukali tych i nie patrzyli na tych, którzy jątrzą i próbują jakichś politycznych zaczepek, a skupili się na tym, co należy zrobić. A pracy i zajęć jest bardzo dużo - stwierdził Apel.

Władysław Teofil Bartoszewski 1200.jpg
Władysław T. Bartoszewski: zachowanie marszałka Grodzkiego było ryzykowne

Wyjaśnił, że problem koronawirusa w Polsce, to nie tylko zagadnienie zdrowia i bezpieczeństwa Polaków, ale także sprawa bezpieczeństwa gospodarczego. Wskazał, że coraz poważniejsze problemy zaczynają mieć branże transportowe, ale także hotelarska czy turystyczna.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

* * *

Audycja: "Temat dnia / Gość PR24"
Prowadzi: Antoni Trzmiel
Gość: Piotr Apel (Kukiz'15)
Data emisji: 11.03.2020
Godzina emisji: 13.33

PR24/jmo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Budzanowska: uczestnicy Erasmusa mogą wrócić do kraju bez ponoszenia kosztów

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2020 16:30
- Restrykcyjne ograniczenie mobilności jest jednym ze sposobów na ograniczenie rozpowszechniania się koronawirusa - wskazywała w Polskim Radiu 24 wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Anna Budzanowska z Porozumienia. - Przygotowujemy rozporządzenie odnoszące się do działalności dydaktycznej - dodała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kampania wyborcza w cieniu koronawirusa. Rydliński: to nie służy opozycji

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2020 08:30
- Andrzej Duda może kampanię wstrzymać i komunikować się z wyborcami za pomocą orędzia i stan rzeczy z dzisiejszych sondaży zostanie przeniesiony do maja. Rząd jest w ogóle w komfortowej sytuacji. W kryzysowych przypadkach obywatele z reguły orientują się na władzę - powiedział dr Bartosz Rydliński (UKSW).
rozwiń zwiń