X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Poseł PSL: jako pierwsi złożyliśmy do PKW podpisy dla naszego kandydata

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 16:40
- Do Państwowej Komisji Wyborczej złożyliśmy 250 tys. podpisów zebranych pod kandydaturą Władysława Kosiniaka-Kamysza. Pod tym względem również byliśmy pierwsi - powiedział Dariusz Klimczak z Koalicji Polskiej.
Audio
  • Dariusz Klimczak o kampanii wyborczej i kandydaturze Władysława Kosiniaka-Kamysza ("Temat dnia/Gość PR24")
Dariusz Klimczak
Dariusz KlimczakFoto: PR24/TB

Komitet wyborczy Władysława Kosiniaka-Kamysza złożył w PKW 250 tys. podpisów obywateli popierających jego zgłoszenie na urząd prezydenta.

250 tys. podpisów w 10 dni

"Bardzo miło mi jest państwa poinformować, że jako pierwszy komitet wyborczy w rekordowym czasie, bo w niespełna 10 dni, zebraliśmy ćwierć miliona podpisów pod kandydaturą Władysława Kosiniaka-Kamysza" - oświadczyła Magdalena Sobkowiak, szefowa sztabu lidera PSL, na konferencji prasowej przed siedzibą PKW.

mid-kosiniak kamysz kampania 1200.jpg
Kosiniak-Kamysz oficjalnie wystartował. Jego sztab zebrał wymaganą liczbę podpisów

- Zrobiliśmy to jako pierwsi i w piątek o godzinie 11 złożyliśmy podpisy w PKW. Nie tylko byliśmy pierwsi w tej sytuacji, ale również przy wyborze naszego kandydata na prezydenta i rozpoczęciu prekampanii – przypomniał poseł.

Rozstrzygająca debata

Dariusz Klimczak wskazał, że teraz kluczową sprawą może być debata, w której Władysław Kosiniak-Kamysz chętnie weźmie udział.

- Skierowaliśmy list m.in. do Donalda Tuska o zorganizowanie debaty kandydatów wywodzących się z jednej rodziny Europejskiej Partii Ludowej, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. (…) Nie mamy chyba wątpliwości, że do II tury wejdzie Andrzej Duda. Kwestią otwartą pozostaje to, kto z części opozycyjnej będzie mógł rywalizować z obecnym prezydentem. Dopiero debata pokaże, kto jest godny i kto nadaje się do sprawowania urzędu prezydenta RP - zaznaczył Dariusz Klimczak.

Żeby zarejestrować kandydata w wyborach prezydenckich, trzeba zebrać 100 tys. podpisów. Jest na to czas do 26 marca.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Antoni Trzmiel
Gość: Dariusz Klimczak (PSL)
Data emisji: 21.02.2020
Godzina emisji: 13.33

Polskie Radio 24/db

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Libicki: Kosiniak-Kamysz jest za likwidacją przesłanki eugenicznej w prawie aborcyjnym

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 14:29
- Ja się bardzo z tego cieszę, to jest także mój mój pogląd. To jest zresztą pogląd nie tylko mój, ale także obecnego pełnomocnika rządu ds. osób niepełnosprawnych, pana Pawła Wdówika - mówił senator Polskiego Stronnictwa Ludowego Jan Filip Libicki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kosiniak-Kamysz: nie ma powrotu do podnoszenia wieku emerytalnego

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2020 08:25
- Zaproponowaliśmy takie rozwiązanie, które zostało zakwestionowane w wyborach 2015 roku. Ja tę decyzję wyborców akceptuję, rozumiem. Nie ma do tego powrotu, trzeba szukać innych rozwiązań na rzecz zmian w systemie emerytalnym - mówił w Programie 1 Polskiego Radia prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
rozwiń zwiń