X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Hanna Gill-Piątek: mamy ofertę dla wszystkich środowisk lewicowych

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 14:02
- Łączymy środowiska starszej lewicy z tymi w średnim wieku, aż po te najmłodsze jak np. Partia Razem. Osoby, które mają swój wkład w kampanię wyborczą Roberta Biedronia są z tych środowisk - powiedziała w Polskim Radiu 24 Hanna Gill-Piątek, poseł Lewicy.
Audio
  • Hanna Gill-Piątek o kampanii prezydenckiej Roberta Biedronia (Temat Dnia/Gość PR24)
Hanna Gill-Piątek
Hanna Gill-PiątekFoto: PR24/TB

Tematem rozmowy była kampania prezydencka Roberta Biedronia. - Kieruje on swój program i swoje postulaty do różnych środowisk lewicowych. Wojna uprzywilejowanych elit z czasów PRL nie dzieje się teraz na lewicy, lecz w partii rządzącej. Jest mnóstwo ludzi, którzy mają dorobek, który zaczął być realizowany przed 1989 r. Nie możemy pewnych rzeczy doprowadzać do granic absurdu i nie można zdelegalizować wszystkich osób urodzonych przed tym rokiem - stwierdziła Hanna Gill-Piątek.

"Kandydat godny zaufania"

eastnews marek belka 1200.jpg
Były premier doradcą Biedronia ds. finansów i gospodarki

- Lewica musi mieć ofertę dla wszystkich lewicowych środowisk. W klubie parlamentarnym łączymy środowiska starszej lewicy z tymi w średnim wieku, aż po te najmłodsze jak np. Partia Razem. Osoby, które mają swój wkład w kampanię wyborczą Roberta Biedronia, są z tych środowisk. Znajdują się w niej różne osoby z różnymi umiejętnościami. Dołączył do tego sztabu chociażby Marek Belka, który nie jest z Wiosny, a jest bardzo szanowaną osobą - podkreśliła.

Jej zdaniem "wyborcy lewicy wiedzą, że Robert Biedroń jest kandydatem godnym zaufania, a dzięki jego doradcom jego zaufanie społeczne rośnie. W ostatnich badaniach przegonił on Małgorzatę Kidawę-Błońską, jeśli chodzi o wskaźnik zaufania społecznego. W przeciwieństwie do pani Kidawy-Błońskiej będzie on korzystał z inicjatywy ustawodawczej i składał własne projekty ustaw - zapowiedziała.

Hanna Gill-Piątek mówiła też m.in. o postulatach wyborczych Roberta Biedronia i działalności europoseł Sylwii Spurek.

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Antoni Trzmiel
Gość: Hanna Gill-Piątek (Lewica)
Data emisji: 21.02.2020
Godzina emisji: 13.08

Polskie Radio 24/pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Poseł Lewicy: Robert Biedroń i Andrzej Duda są najbardziej zaangażowani w kampanię wyborczą

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2020 07:51
- Robert Biedroń i prezydent Andrzej Duda są najbardziej zaangażowani w tej kampanii wyborczej. To dobrze, bo najlepiej dla Polaków byłoby, aby w II turze wyborczej zderzyły się prawica i lewica - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Trela, poseł Lewicy, szef sztabu wyborczego Roberta Biedronia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Tekieli: obecność Stanisława Cioska przy Robercie Biedroniu jest szokująca

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2020 12:21
-  Kto zna historię PRL czy Okrągłego Stołu, ten wie, że Stanisław Ciosek miał tam o wiele większą rolę, niż to sobie wyobrażamy. Rozumiem, że chodzi tu o walkę o twardy elektorat lewicy - powiedział w Polskim Radiu 24 Robert Tekieli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Pietrzak: Polska jest teraz u progu cywilizacyjnej przemiany

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2020 13:46
- Adopcja dzieci przez pary homoseksualne to margines zainteresowań Polaków. Polska ma teraz przed sobą wielkie wyzwania i cywilizacyjne przemiany - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak, satyryk. 
rozwiń zwiń