X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Polityk Porozumienia: PO nic nie proponuje Polakom. To partia bez programu

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 15:04
- Zgadzam się z trafną oceną pana Jana Marii Rokity. Jest to partia polityczna, która nie ma programu, partia polityczna, która nie ma żadnej ideologii, poza jedną rzeczą - poza tym, żeby walczyć z prawicą. To jest jedyne, co łączy ludzi w Platformie Obywatelskiej i co oni głoszą jako swoje hasło polityczne, ideologiczne - mówił w Polskim Radiu 24 Lech Jaworski, polityk Porozumienia Jarosława Gowina.
Audio
  • Lech Jaworski o kampanii wyborczej ("Temat dnia / Gość PR24")
Lech Jaworski
Lech Jaworski Foto: PR24

Trwa kampania wyborcza, która oficjalnie została rozpoczęta w ubiegłym tygodniu po ogłoszeniu terminu wyborów przez marszałek Sejmu Elżbietę Witek. Wydarzenia kampanijne komentował w Polskim Radiu 24 Lech Jaworski.

"PO nie ma programu i ideologii"

Szczególne kontrowersje w czasie tej kampanii wywołały poniedziałkowe wydarzenia z Pucka. Podczas państwowych uroczystości z okazji 100-lecia zaślubin Polski z morzem prezydent Andrzej Duda został wygwizdany, a jego przemówienie było przerywane wulgarnymi okrzykami. Po uroczystościach do grupy demonstrantów podeszła kandydatka na prezydenta PO i podziękowała im.

Andrzej Duda włoszczowa PAP-1200.jpg
Ekspert o kampanii wyborczej: początek niemrawy, koniec będzie zależał od poparcia kandydatów

- Platforma Obywatelska jest formacją, która w zasadzie niczego nie proponuje już Polakom. Tu zgadzam się z trafną oceną pana Jana Marii Rokity. Jest to partia polityczna, która nie ma programu, partia polityczna, która nie ma żadnej ideologii, poza jedną rzeczą - poza tym, żeby walczyć z prawicą, walczyć z szeroko rozumianym PiS-em. To jest jedyne, co łączy ludzi w Platformie Obywatelskiej i co oni głoszą jako swoje hasło polityczne, ideologiczne - mówił w polityk Porozumienia.

Zapytany, czy Porozumienie Jarosława Gowina poprze kandydaturę urzędującego prezydenta, Lech Jaworski stwierdził, że jest "więcej niż przekonany, że (Porozumienie - przyp. red.) poprze Andrzeja Dudę".

Więcej w nagraniu.

* * *

Audycja: "Temat dnia / Gość PR24"
Prowadzi: Antoni Trzmiel
Gość: Lech Jaworski (Porozumienie)
Data emisji: 11.02.2020
Godzina emisji: 13.08

PR24/jmo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ekspert: patrząc na sondaże należy śledzić trend

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2020 20:34
- Jestem daleka od patrzenia tylko i wyłącznie na procentowe poparcie i analizowania każdej liczby. Chyba większą wagę trzeba przyłożyć do trendu. Patrzymy jak dana osoba w danej sondażowni wypadała. Czy to wzrastała, czy malała. Chodzi o horyzont czasowy - mówiła w Polskim Radiu 24 Alicja Defratyka, ekonomistka i autorka projektu ciekaweliczby.pl
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wielkie słowa i nic z tego nie wynika". Marian Kowalski o programie Szymona Hołowni

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020 10:55
- Szymon Hołownia wskazał personalnie Donalda Trumpa jako przyczynę zła na świecie. Chodzi mu więc o to, żeby Polska nie zadawała się z USA tylko była zdana na łaskę Berlina i Paryża - tak w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski, działacz polityczny, skomentował program wyborczy jednego z kandydatów na prezydenta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Libicki: Kosiniak-Kamysz jest za likwidacją przesłanki eugenicznej w prawie aborcyjnym

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 14:29
- Ja się bardzo z tego cieszę, to jest także mój mój pogląd. To jest zresztą pogląd nie tylko mój, ale także obecnego pełnomocnika rządu ds. osób niepełnosprawnych, pana Pawła Wdówika - mówił senator Polskiego Stronnictwa Ludowego Jan Filip Libicki.
rozwiń zwiń