X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

K. Sobolewski: opozycja chce wprowadzić ideologię LGBT do Polski

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 15:23
- Opozycja chce wprowadzić ideologię LGBT do Polski. Szerokimi drzwiami. Oni idą pod tęczowym sztandarem - powiedział Krzysztof Sobolewski (PiS) na antenie Polskiego Radia 24. Jak dodał "Koalicja Obywatelska skupia się tylko i wyłącznie na krytyce PiS-u".
Audio
  • K. Sobolewski: opozycja idzie pod tęczowym sztandarem (Gość Polskiego Radia 24)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Nalaskowski eastnews 1200.jpg
Prof. Wojciech Polak o sprawie prof. Nalaskowskiego: trzeba bronić wolności słowa

- Jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez związki partnerskie - stwierdził sekretarz sztabu Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka. Tłumaczył to tym, że w KO są osoby o "różnej wrażliwości" i o "różnych poglądach". Przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS widzi w jego słowach poważne zagrożenie. - Koalicja Obywatelska chce wprowadzić ideologię LGBT do Polski. Szerokimi drzwiami. Oni idą pod tęczowym sztandarem - przekonywał polityk Prawa i Sprawiedliwości. Jak dodał, oprócz LGBT, główne ugrupowania opozycyjne mają tylko i wyłącznie "program antyPiS".

Różne pojmowanie wolności słowa

Krzysztof Sobolewski skomentował również zawieszenie prof. Aleksandra Nalaskowskiego za krytykę LGBT. - To ewidentna hipokryzja części środowisk naukowych. To co pisze prof. Jan Hartman to wolność słowa. To co pisze prof. Aleksander Nalaskowski nie mieści się w pojmowaniu wolności słowa. Według mnie to naruszenie konstytucji. To niedopuszczalna sytuacja - stwierdził gość audycji.

Przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS podkreślił, że jego ugrupowanie "idzie z jednym programem, z jedną wizją, nakreśloną przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego". - Zajmujemy się sobą, prowadzimy kampanię. Problemy między KO, PSL, Lewicą a Kukiz'15 to ich sprawa - zaznaczył rozmówca red. Trzmiela.


Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Rozmawiał Antoni Trzmiel

Polskie Radio 24/pb

------------------------------------

Data emisji: 13.09.2019

Godzina emisji: 14.35

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dr T. Żukowski: PiS jest najbardziej wiarygodny w kwestii podnoszenia świadczeń

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 15:50
– Konwencyjny weekend przyniósł dużą przewagę dla Prawa i Sprawiedliwości. Informacja o podwyżce płac jest informacją pozytywną dla zwykłych ludzi, dla ich perspektyw. PiS jest najbardziej wiarygodny w kwestii podnoszenia świadczeń. Wyborcy biorą te zapowiedzi na serio – powiedział dr Tomasz Żukowski (socjolog Uniwersytetu Warszawskiego) na antenie Polskiego Radia 24.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Michałkiewicz: rodzina jest w centrum polityki rządu

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 12:15
- Na  konwencji PiS w Lublinie usłyszeliśmy o polskim modelu państwa dobrobytu i o wartościach, które powinny leżeć u podstaw nowoczesnego państwa – mówił w Polskim Radiu 24 minister Krzysztof Michałkiewicz, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzeczniczka Razem: PO rozczarowała wyborców, nie wiadomo do kogo mówi

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 10:25
- Uważamy, że 500+ to świadczenia uniwersalne, są standardem w zachodniej Europie. Bardzo dobrze, że wreszcie pojawiły się w Polsce. Pensja minimalna również - powiedziała w PR24 rzeczniczka partii Razem Dorota Olko. - Prawo i Sprawiedliwość w końcu coś zmienia, chociaż zawiodło na polu polityki mieszkanowiej - dodała.
rozwiń zwiń