X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Elżbieta Zielińska (Kukiz'15): powinniśmy dbać o język debaty publicznej

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 18:59
- Spór polityczny jest bardzo emocjonalny, a merytoryka ucieka. Powinniśmy mimo wszystko dbać o język debaty publicznej i o to, żeby poruszać istotne kwestie. Bo w wyborach do europarlamentu dyskusji o Europie było dosyć mało. Mówiło się bardziej o kwestiach ideologicznych – powiedziała w Polskim Radiu 24 Elżbieta Zielińska, posłanka Kukiz’15.
Audio
Elżbieta Zielińska
Elżbieta ZielińskaFoto: PR24/AK

Formacja Kukiz’15 w majowych wyborach do europarlamentu nie przekroczyła progu wyborczego. Teraz politycy ugrupowania zastanawiają się w jakiej konfiguracji startować w wyborach do polskiego parlamentu. - Nasz wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego był bardzo kiepski. Okazuje się, że wysoka frekwencja wyborcza uderza w małe ugrupowania – podkreśliła Elżbieta Zielińska.

Rozmówczyni PR24 zaznaczyła, że wysoka frekwencja wyborcza to "dobry sygnał". Zwróciła również uwagę na dominujący dziś sposób prowadzenia polityki. - Okazuje się, że polityka jest coraz bardziej powierzchowna. Do wyborców bardziej trafiają "obrazki" niż merytoryka. To prowadzi do duopolu partyjnego – zaznaczyła.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Antoni Trzmiel.

Polskie Radio 24

------------------

Data emisji: 21.06.2019

Godzina emisji: 15.09

Czytaj także

Elżbieta Zielińska: wybory do europarlamentu są dla mnie słodko-gorzkie

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2019 17:07
- Dla mnie wybory do Parlamentu Europejskiego są słodko-gorzkie. Gorzkie, bo Kukiz’15 w skali kraju uzyskał kiepski wynik, ale słodkie, ponieważ zdobyłam 7 tys. głosów, co odczytuję jako dobry wynik - powiedziała w Polskim Radiu 24 Elżbieta Zielińska, posłanka ruchu Kukiz’15.
rozwiń zwiń