X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Anna Fotyga: potrzebna jest prawdziwa debata w sprawie euro

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2019 15:30
- Są takie interesy polskie, które powinny być wyłączone z bieżącej debaty politycznej, tym bardziej wyborczej - mówiła w Polskim Radiu 24 eurodeputowana PiS Anna Fotyga. 
Audio
  • 17.04.19 Anna Fotyga: potrzebna jest prawdziwa debata o euro
Eurodeputowana Anna Fotyga
Eurodeputowana Anna Fotyga Foto: PAP/Adam Warżawa

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wysłał do szefów formacji parlamentarnych projekt deklaracji ws. wprowadzenia euro. Chodzi o to, żeby wszystkie formacje zagwarantowały, iż w Polsce nie będzie wprowadzone euro, zanim nie osiągniemy poziomu gospodarczego państw Zachodu. Jak wyjaśnił, jest to deklaracja partii i koalicji ponad podziałami politycznymi, ponieważ odnosi się do interesów finansowych państwa i polskich obywateli. 

Zdaniem Anny Fotygi to bardzo potrzebne i na czasie działanie prezesa PiS. - Są sprawy kluczowe dla Polski w UE, w tym interes finansowy. potrzebna jest prawdziwa debata o euro, a nie banialuki opowiadane o polexicie - powiedziała była minister spraw zagranicznych. 

Gość Polskiego Radia 24 przypomniała, że historia państw członkowskich, które weszły do strefy euro, a nie były do tego przygotowane, pokazuje, że decyzje ws. euro są bardzo ryzykowne. - Również w sytuacji kryzysu niezwykle trudno jest stabilizować kraj. Przecież cały czas mamy doniesienia, że napompowana bańka finansowa może pęknąć. Nie chcę nikogo straszyć, ale służby finansowe powinny dbać o stabilność państw. Rezerwa banku centralnego służy takiej stabilizacji - tłumaczyła europosłanka PiS.  

Więcej w nagraniu. 

Gospodarzem audycji był Antoni Trzmiel. 

Godzina emisji: 14.35

Data emisji: 17.04

PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak