X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Piotr Nisztor: zatrzymanie Jacka K. to pewnie wierzchołek góry lodowej

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 14:47
- Zatrzymanie Jacka. K to pewnie wierzchołek góry lodowej. Pod jego kierownictwem spółka podejmowała szereg decyzji, który opiewały na sumę większa niż tylko 3 mln złotych - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Nisztor.
Audio
  • 12.02.19 Piotr Nisztor i zatrzymaniu byłego prezesa PKN Orlen
Piotr Nisztor
Piotr NisztorFoto: PR24

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało b. prezesa PKN Orlen Jacka K. i dwóch b. dyrektorów koncernu pod zarzutem wyrządzenia spółce szkody wielkich rozmiarów - poinformowało Centralne Biuro Antykorupcyjne i prokuratura. Po zakończeniu czynności i przeszukań z zatrzymanymi przez funkcjonariuszy gdańskiej delegatury CBA - dwoma w Warszawie i jednym pod Warszawą - trafią oni do łódzkiej prokuratury regionalnej - powiedział PAP Temistokles Brodowski.

Czytaj więcej
krawiec 1200 pap.jpg
CBA zatrzymało b. prezesa Orlenu. "Podejrzenie niegospodarności wielkich rozmiarów"

- Obroty PKN Orlen to są miliardy złotych. Jacek K. za rządów PO-PSL podejmował szereg kluczowych decyzji , dlatego sądzę, że służby badają również duże inwestycje, pod którymi widnieje podpis byłego prezesa - stwierdził Piotr Nisztor.

Według PK, zatrzymania to efekt wielowątkowego śledztwa dotyczącego przestępstw przeciwko obrotowi gospodarczemu oraz przestępstw karno-skarbowych, prowadzonego przez Prokuraturę Regionalną w Łodzi. "Postępowanie zostało zainicjowane działaniami Centralnego Biura Antykorupcyjnego, w tym przeprowadzoną w okresie od 17 stycznia do 28 grudnia 2017 r. kontrolą procedur podejmowania i realizacji decyzji dotyczących rozporządzania mieniem, w zakresie umów na wybrane usługi zlecane przez Polski Koncern Naftowy Orlen SA" - poinformowała Prokuratura Krajowa. Jacek K. był szefem PKN Orlen od 2008 do 2015 roku.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Gospodarzem programu był Krzysztof Grzybowski

Polskie Radio 24/jp

--------------------------------

Data emisji: 12.02.19

Godzina emisji: 14.06

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jacek K. i afera taśmowa. Przypominamy najciekawsze cytaty b. prezesa Orlenu

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 12:41
Przy okazji zatrzymania przez CBA byłego prezesa Orlenu warto przypomnieć, że był on jednym z głównych bohaterów tzw. afery taśmowej z 2014 roku. Poniżej publikujemy najciekawasze wypowiedzi Jacka K. nagrane w restaruacji "Sowa i Przyjaciele".
rozwiń zwiń