X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wybory samorządowe. Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2018 19:41
W kolejnej przedwyborczej debacie Polskiego Radia 24 rozmawiali ze sobą kandydaci na prezydenta Zielonej Góry. Pretendenci do tego urzędu przedstawili swoje pomysły na rozwój miasta oraz poprawę życia jego mieszkańców.
Audio
Ілюстрацыйны здымакFoto: pryzmat/shutterstock.com

Przedwyborcza dyskusja była podzielona na trzy części. W pierwszej odbyła się autoprezentacja kandydatów, którzy przedstawili swoje postulaty dotyczące usprawnienia funkcjonowania miasta i postarali się określić szanse na ich realizację.  

W części drugiej kandydaci mieli możliwość hasłowego zaprezentowania swojego programu. Poruszyli tematykę związaną z lokalną gospodarką, rozwiązaniami infrastrukturalnymi, a także polityką społeczną. Odnosili się również do wypowiedzi konkurentów i zadawali im pytania.

Natomiast w trzeciej części kandydaci odpowiadali na pytania mieszkańców Zielonej Góry, które powstały w oparciu o ankietę. Wzięli w niej udział sami zielonogórzanie. Zwracali uwagę na sprawy wymagające jak najszybszego rozwiązania, by miasto mogło jeszcze lepiej funkcjonować. Tuż przed debatą kandydaci wylosowali pytania. Ich treść poznali przed ustosunkowaniem się do wskazanej kwestii. Mieszkańcy pytali o inwestycje drogowe, miejską służbę zdrowia, w tym kondycję szpitala w Zielonej Górze, potencjał turystyczny miasta, mieszkania komunalne i socjalne oraz o zadłużenie miasta, a także o sposoby na jego zniwelowanie.

Na koniec dyskusji kandydaci w minutowym wystąpieniu podsumowali przedwyborczą debatę.

W spotkaniu, które odbyło się w specjalnym czerwonym namiocie Polskiego Radia 24 ulokowanym na deptaku przy miejskim ratuszu wzięli udział:

Piotr Barczak (Zjednoczona Prawica)

Sławomir Kotylak (Koalicja Obywatelska)

Anita Kucharska-Dziedzic (Komitet Wyborczy Ruch Miejski Zielona Góra)

Janusz Kubicki (ubiegający się o reelekcję, Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Kubickiego – Bezpartyjni)

Tomasz Nesterowicz (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD „Lewica razem”)

Debatę samorządową prowadzili Agnieszka Kamińska z Polskiego Radia 24 i Janusz Życzkowski z Radia Zielona Góra.

Polskie Radio 24/db

---------------------------

Data emisji: 12.10.2018

Godzina emisji: 18.06  

Czytaj także

Wybory samorządowe. Przedwyborcza debata kandydatów na prezydenta Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2018 19:28
W ramach przedwyborczego cyklu debat Polskiego Radia 24 o swoich pomysłach na prezydenturę w Łodzi rozmawiali kandydaci na ten urząd. W spotkaniu - współorganizowanym przez Radio Łódź i TVP3 Łódź - wzięło udział siedmiu z dziewięciu kandydatów na prezydenta Łodzi. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory samorządowe. Debata kandydatów na prezydenta Lublina

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2018 18:50
W kolejnej przedwyborczej debacie Polskiego Radia 24 rozmawiali ze sobą kandydaci na prezydenta Lublina. W spotkaniu wzięli udział wszyscy zarejestrowani pretendenci do tego stanowiska. 
rozwiń zwiń