X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Żadnego programu, sposobu na naprawienie życia politycznego". Kukiz skomentował przemówienie Tuska

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 17:47
Gościem Polskiego Radia 24 był Paweł Kukiz, lider Kukiz'15, który komentował sobotnie wystąpienie Donalda Tuska podczas posiedzenia Rady Krajowej PO. - To była właściwie odgrzewana piosenka - stwierdził.

W sobotę podczas posiedzenia Rady Krajowej PO, Borys Budka zrezygnował z funkcji szefa partii, aby następnie wraz z Donaldem Tuskiem zostać wybranym na wiceprzewodniczącego. Zadania przewodniczącego wykonuje od tego momentu były premier, jako najstarszy wiekiem wiceszef Platformy.

Telus 1200.jpg
Telus o Tusku: wraca, aby znów dzielić, ale Polacy tego nie chcą

- To była właściwie odgrzewana piosenka z tekstem: "kiedy byłem tutaj było cudownie, potem wyjechałem było bardzo źle, jest źle, ale oto wróciłem i znów będzie cudownie". To jest cały przekaz z wystąpienia pana Tuska - powiedział Paweł Kukiz.

Wskazał na to, że w wystąpieniu b. premier nie zaprezentował "żadnego programu, żadnego sposobu na naprawienie życia publicznego, politycznego", a jedynie "komunikat: »jestem już tutaj i będzie znowu fajnie, cudownie«".

Posłuchaj
12:49 PR24_mp3 2021_07_05-16-35-25.mp3 Paweł Kukiz o wystąpieniu D. Tuska ("Rozmowa PR24") 

- Z problemem korupcji, nepotyzmu, sitw mamy do czynienia w Polsce od 1989 roku - ocenił gość PR24. Jak dodał lider Kukiz'15: "PiS jest pierwszą dużą partią, która dostrzega problem nepotyzmu, i to u siebie, i w drodze legislacji będzie chciała ten problem rozwiązać". 

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Rozmowa PR 24"

Prowadzący: Krzysztof Świątek

Gość: Paweł Kukiz 

Data emisji: 05.07.2021

Godzina emisji: 16.35

kmp

Czytaj także

Marta Kubiak: powrót Donalda Tuska nie zmieni nic, będą jedynie jeszcze większe ataki na rząd PiS

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 09:25
- My się bardzo cieszymy, że Donald Tusk wrócił, bo nasi wyborcy doskonale pamiętają to, co działo się za jego rządów - mówiła w Polskim Radiu 24 Marta Kubiak (PiS). Gościem audycji była również Urszula Pasławska (PSL).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Sakiewicz: Donald Tusk popsuł stosunki Europy Środkowej z centrum unijnym

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 12:05
- Europa Środkowa nigdy, nawet przed wejściem do Unii, nie miała tak złych stosunków z centrum unijnym, jak w czasach Donalda Tuska - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej". 
rozwiń zwiń