X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Polki i Polacy czekają na to wsparcie". Żukowska o Funduszu Odbudowy

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2021 18:23
- Fundusz Odbudowy to wsparcie dla wszystkich państw Unii Europejskiej w tym trudnym czasie. Będą mogły je otrzymać nasi obywatele - Polki i Polacy, nasze firmy, samorządy, szpitale powiatowe. Na to wsparcie wszyscy czekamy - powiedziała w Polskim Radiu 24 Anna Maria Żukowska, poseł Lewicy. 

Sejm przyjął we wtorek wieczorem ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych Unii Europejskiej. Za ustawą opowiedziało się 290 posłów, przeciw było 33, a 133 wstrzymało się od głosu. Wyrażenie takiej zgody było możliwe dzięki wcześniejszemu porozumieniu Prawa i Sprawiedliwości z Lewicą.

Ratyfikacji nie poparła Koalicja Obywatelska, ale za swoisty sojusz PiS i Lewicy w tej sprawie skrytykowała tę ostatnią. 

PAP Sejm Kaczyński Morawiecki 1200.jpg
"W wymiarze taktycznym wygrali Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki". Paweł Lisicki o głosowaniu ws. KPO

- Nam nie przeszkadza Unia Europejska, obecność w niej i bycie zintegrowanym i solidarnym wtedy, kiedy trzeba. Ta solidarność była teraz potrzebna - nie tylko ze strony Unii, ale to działa też w drugą stronę - powiedziała w Polskim Radiu 24 Anna Maria Żukowska. 


Posłuchaj
14:07 PR24_mp3 2021_05_07-17-34-56.mp3 Anna Maria Żukowska o Funduszu Odbudowy (Rozmowa PR24)

 

- Wszystkie państwa po to, aby każde z nich mogło otrzymać pomoc, musiały i muszą ratyfikować Europejski Fundusz Odbudowy; dlatego mam nadzieję, że to się niedługo ziści, że zatwierdzi to Senat i podpisze pan prezydent - dodała. 

Jak podkreśliła, to "wsparcie w tym trudnym okresie będą mogli otrzymać nasi obywatele - Polki, Polacy, nasze firmy, nasze samorządy, nasze szpitale powiatowe". - Na to wsparcie wszyscy czekamy - zaznaczyła poseł. 

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Rozmowa PR24"

ProwadzącyAdrian Klarenbach

Gość: Anna Maria Żukowska (Lewica) 

Data emisji: 7.05.2021

Godzina emisji: 17.35

bartos

Czytaj także

Senat zajmie się Funduszem Odbudowy. Włodzimierz Bernacki: PO będzie miała okazję do robienia teatru

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2021 08:29
- Senat nie będzie dyskutował nad kwestiami merytorycznymi Funduszu Odbudowy. Tak naprawdę zasadniczą kwestią będzie uderzenie kolejny raz w obóz rządzący - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Włodzimierz Bernacki, senator PiS. 
rozwiń zwiń